Naujienų srautas

Sportas2020.05.04 08:34

Žinutė Eurolygos vadovybei – Serbijos prezidentas nori, kad Belgrade būtų rengiamos lemiamos sezono kovos

LRT.lt 2020.05.04 08:34

Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius patvirtino, kad jo šalis siekia organizuoti finalines Eurolygos ir Europos taurės turnyrų kovas, jeigu 2019–2020 m. sezonas bus pratęstas.

Šią informaciją A. Vučičius patvirtino bendraudamas su šalies žiniasklaida. Serbijos sostinė Belgradas yra įvardijamas kaip vienas iš keturių miestų, kuris gali surengti lemiamas Eurolygos kovas. Kiti trys – Kaunas, Kelnas ir Atėnai.

„Dirbame išvien su „Crvena Zvezda“ ir „Partizan“ klubais, kad galėtume surengti finalines Eurolygos ir Europos taurės turnyro kovas. Galime priimti apie 3000 žmonių Belgrade ir Novi Sade, kurie apsistotų viešbučiuose“, – kalbėjo Serbijos valstybės vadovas.

Eurolygos vadovybė galutinį atsakymą dėl sezono pratęsimo priims iki gegužės 24-osios. Neatmetama galimybė, kad stipriausio Europos klubinio turnyro komandos sezoną pratęstu ir dvejuose Lietuvos miestuose – Kaune ir Vilniuje.

Eurolyga tikisi, kad 18 turnyro klubų liepos 4–26 dienomis sužaistų likusius 6 reguliariojo sezono turus bei pradėtų atkrintamųjų kovas finalo aštuoneto varžybų formatu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi