Naujienų srautas

Sportas2020.05.03 13:25

Anglijos „Premier“ lyga sulaukė pasiūlymo sezoną užbaigti kitame žemyne

LRT.lt 2020.05.03 13:25

Anglijos futbolo vadovai iš paskutiniųjų suka galvas, kaip užbaigti 2019-20 metų sezoną. Kaip rašo šalies žiniasklaida, „Premier“ lygos vadovybė sulaukė pasiūlymo likusias sezono kovas perkelti į kitą žemyną.

Futbolo pirmenybės Anglijoje buvo sustabdytos kovo 13-ąją dieną. Jeigu kitos šalys jau galvoja apie čempionato atnaujinimą gegužę, tai Anglijoje situacija yra gana miglota.

Anglijos klubams iki sezono pabaigos yra likę sužaisti atitinkamai 8 ir 9 mačus. Jau aišku, kad pirmenybėms atsinaujinus, jos būtų žaidžiamos tuščiuose stadionuose, tačiau kitokią idėją turi futbolo agentas.

Penktadienį, dalyvaudamas „Premier“ lygos viršūnių susitikime, Gary Williamsas pareiškė, kad pirmenybės galėtų būtų perkeltos į Australiją, Perto miestą.

Pasak pranešimų, Pertas yra bene mažiausiai nuo koronaviruso paveiktas miestas visoje Australijoje, todėl didelės rizikos užsikrėsti virusu neturėtų nei atvykstantys žaidėjai, nei kiti komandų atstovai.

Perte gyvena apie 2 mln. žmonių ir, pasak minėto agento, „Premier“ lygai gali atsirasti galimybė likusias sezono rungtynes sužaisti su tam tikru sirgalių skaičiumi.

„The Sun“ teigimu, toks pasiūlymas sudomino kelis Anglijos klubų vadovus.

Galutinis sprendimas dėl 2019-20 m. „Premier“ lygos sezono paaiškės kitą savaitę. Susirinkimo metu bus paliestas ir Australijos klausimas.

Priminsime, kad „Premier“ lygoje „Liverpool“ klubui iki čempionų titulo trūksta vos 6 taškų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi