Sportas

2015.10.19 08:08

A. Trebaitei – Europos dviračių treko čempionato bronza daugiakovės varžybose

BNS2015.10.19 08:08

Staigmeną Šveicarijoje vykstančiose Europos dviračių treko pirmenybėse pateikė ir bronzos medalį moterų daugiakovės (omniumo) varžybose iškovojo Aušrinė Trebaitė.

Prieš paskutinę rungtį – taškų lenktynes – lietuvė buvo tik aštuntoje pozicijoje ir nuo trečią vietą tuo metu užėmusios prancūzės Laurie Berthold, kuri galutinėje rikiuotėje su 158 taškais liko ketvirta, atsiliko 16 taškų.

Iš viso po aštuonių rungčių A. Trebaitė surinko 185 taškus ir į priekį praleido tik čempionės titulą apginusią britę Laurą Trott (231 tšk.), kuri šios auksą anksčiau šioje rungtyje iškovojo 2011 ir 2013 metais, bei sidabrą iškovojusią danę Amalie Dideriksen (195 taškai).

Tai antrasis A. Trebaitės medalis Senojo žemyno pirmenybių daugiakovės varžybose - prieš trejus metus Panevėžyje vykusiame čempionate ji iškovojo sidabrą.

Iš viso daugiakovės varžybose startavo 19 dviratininkių. Šeštadienį – pirmąją daugiakovės varžybų dieną – A. Trebaitė laimėjo skrečo varžybas, o vėliau dusyk liko vienuolikta – 3 km persekiojimo lenktynėse laikui bei atkrintamosiose lenktynėse. Sekmadienį 500 m pavienio starto lenktynėse laikui lietuvė užėmė šeštą vietą, o greitojo rato lenktynėse liko dešimta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.