Sportas

2020.05.02 11:40

NBA žaidėjai sjovė į valdžios rekomendacijas: dalis jau treniruojasi sporto salėse

LRT.lt2020.05.02 11:40

Nors ir Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ragina lygos atstovus laikytis visų valdžios įsakymų ir rekomendacijų, kai kuriose treniruočių salėse jau dūzgia kamuoliai, skelbia „The Athletic“.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur koronavirusas smogė labiausiai, yra uždrausta praverti sporto salių duris ir ten treniruotis.

Visgi, kaip praneša žurnalistai Samas Amickas ir Joe Vardonas, jau ne vienas krepšininkas surado būdų, kaip patekti į „tuščias“ sporto sales.

Žurnalistų teigimu, visiems NBA krepšininkams yra aiškiai nurodyta nevykdyti jokių sportinių užsiėmimų klubų treniruočių bazėse ir tuo labiau dirbti su fizinio rengimo treneriais, tačiau ne visi žaidėjai į tai įsiklausė.

Gegužės 8-ąją dieną NBA planuoja leisti komandoms pradėti vesti treniruotes mažomis grupėmis. Tiesa, toks sąlygų sušvelninimas gali galioti ne visose valstijose, nes kitur vis dar yra fiksuojamas koronaviruso protrūkis.

Nežinomybė, kuri yra sukausčiusi visą lygą, privedė prie to, kad žaidėjai individualiai pradėjo ieškoti sporto salių, kuriose galėtų treniruotis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt