Naujienų srautas

Sportas2020.05.01 23:19

Belgai priešinasi – nesutinka atšaukti šalyje suplanuoto F-1 etapo

LRT.lt 2020.05.01 23:19

Belgijos GP etapo organizatoriai paskelbtą preliminarų šio sezono tvarkaraštį be lenktynių Spa pavadino „didele klaida“, rašo f-1.lt.

Belgija pasipiktino naujuoju pirminiu šių metų „Formulės-1“ tvarkaraščiu, kurį paskelbė vokiečių leidinys „Bild“. Jame nėra numatytas etapas Spa trasoje. Pertraukos organizuojant Belgijos GP etapą nebuvo nuo 2006 metų.

Belgijos etapo nebuvimas naujajame tvarkaraštyje gali būti siejamas su tuo, kad ši šalis yra uždraudusi iki rugsėjo 1 d. rengti bet kokius masinius sportinius renginius. Lenktynės Spa trasoje anksčiau buvo numatytos rugpjūčio 30 d. Tačiau šio etapo organizacinio komiteto pirmininkė Vanessa Maes yra įsitikinusi, kad šansų surengti varžybas Spa trasoje yra, nors jos ir vyktų prie uždarų durų sirgaliams.

„Jie yra labai blogai informuoti, – naujienų agentūrai BELGA aiškino V. Maes. – Dabar mes laukiame iš šalies vyriausybės leidimo surengti etapą be žiūrovų rugpjūčio 30 d.

Mums nebuvo keliami sprendimo priėmimo terminai. „Formulės-1“ vadovai supranta, jog dabar visi lenktynių organizatoriai yra priklausomi nuo savo šalių vyriausybių“.

Tuo tarpu Belgijos laikraštis „Het Laatste Nieuws“ praneša, kad remiantis patikimais šaltiniais „Formulėje-1“, jiems pavyko sužinoti, kad lenktynės Spa įvyks rugsėjo 13 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi