Naujienų srautas

Sportas2020.04.30 20:56

LRT feisbuke startuoja antrasis geriausio krepšininko rinkimų etapas

LRT.lt 2020.04.30 20:56

LRT feisbuko lankytojai pastarąsias 16 dienų kas vakarą sprendė klausimą, kuris iš dviejų krepšininkų buvo geresnis, populiaresnis, svarbesnis ir t.t. žaidėjas. Geriausio krepšininko rinkimuose atėjo metas ketvirtfinaliui.

Iš 32-iejų pirmajame etape LRT pateiktų krepšininkų feisbuko lankytojai balsavimo dvikovose metu atrinko 16, kurie tęsia kovą dėl visų laikų geriausio vardo.

Įdomu, kad į ketvirtfinalį nepateko nė vienas tarpukario laikais su rinktine Europos čempionu tapęs žaidėjas, be to, atkrito ir bene žinomiausias NBA lietuvis – Žydrūnas Ilgauskas.

Ketvirtfinalyje laukia šie 16 žaidėjų: Arvydas Sabonis, Mantas Kalnietis, Šarūnas Marčiulionis, Modestas Paulauskas, Jonas Mačiulis, Ramūnas Šiškauskas, Paulius Jankūnas, Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas, Gintaras Einikis, Linas Kleiza, Kšištofas Lavrinovičius, Arvydas Macijauskas, Artūras Karnišovas, Saulius Štombergas ir Šarūnas Jasikevičius.

Ketvirtadienį į pirmąją kovą stoja A. Sabonis su M. Kalniečiu:

Bene įdomiausia ketvirtfinalio dvikova laukia ketvirtadienį, kai galėsite balsuoti už Arvydą Macijauską arba Artūrą Karnišovą.

Balsuoti galite LRT feisbuko paskyroje kasdien 20:30 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi