Naujienų srautas

Sportas2020.04.30 13:39

Pranešimai Prancūzijoje – PSG bus pripažinti nutraukto čempionato laimėtojais

LRT.lt 2020.04.30 13:39

Prieš kelias dienas pranešus, kad nutraukiamas Prancūzijos futbolo čempionatas, kilo nežinia dėl to, kaip bus skaičiuojami rezultatai. Panašu, kad ketvirtadienį sprendimas buvo priimtas.

Pranešimai Prancūzijoje tikina, kad rezultatai bus skaičiuojami pagal situaciją, kuri lentelėje buvo sustabdžius pirmenybes.

Tai reiškia, jog šalies čempionais dar kartą taps PSG futbolininkai. Tai bus jau devintasis komandos šalies čempionų titulas bei trečiasis iš eilės.

Prieš suspenduojant čempionatą Paryžiaus komanda artimiausius persekiotojus lenkė užtikrintai – nuo Marselio „Olympique“ juos skyrė 12 taškų, negana to, paryžiečiai dar ir turėjo rungtynes atsargoje.

LRT.lt primena, jog šalies premjeras Edouardas Phillipe`as prieš kelias dienas pranešė, jog visi sportiniai renginiai šalyje bus uždrausti iki pat rugsėjo, o tai šalies lygos organizatoriams nepaliko kitos galimybės, kaip tik varžybas nutraukti.

Taip pat pranešama, jog, skirtingai nuo kitų sustabdytų ir nutrauktų čempionatų (pavyzdžiui, Nyderlanduose), paskutines vietas turnyro sustabdymo metu užėmusios komandos bus priverstos keliauti į žemesnį divizioną.

Tai reiškia, jog labiausiai nepasisekė paskutines dvi vietas užėmusioms „Toulouse“ ir „Amiens“ vienuolikėms, kurios, jei sprendimas nebus pakeistas, kitame sezone turės startuoti antrajame pagal pajėgumą Prancūzijos čempionate.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi