Sportas

2020.04.30 11:56

Į treniruotes grįšiantys „Man United“ futbolininkai įspėti – aprangas skalbti teks patiems

LRT.lt 2020.04.30 11:56

„Manchester United“ artimiausiu metu taps dar viena komanda, kuri grįš į stadionus ir pradės ruoštis galimam sezono pratęsimui, kuris šiuo metu yra numatytas birželio pradžioje, tačiau jiems, kaip ir visiems, teks laikytis tam tikrų apribojimų.

Treniruočių metu žaidėjai turės dirbti mažose grupėse ir laikytis distancijos, į pratybas atvykti vieni, taip pat nebus galimybės po treniruotės naudotis bendrais dušais.

Tačiau, turbūt labiausiai neįprastas profesionaliems futbolininkams dalykas – net ir purvinas savo treniruočių aprangas futbolininkai turės skalbti patys, mat klubo bazėje įrengta skalbykla šiuo metu nedirba ir yra uždaryta.

Kiek anksčiau klubo futbolininkas Scottas McTominay`us teigė, jog žaidėjai kartais gali būti per daug išlepinti sąlygų, kurias gauna klubuose.

„Girdi istorijas apie tai, koks gyvenimas yra mūsų komandoje ir žmonės priimta tuos dalykus kaip savaime suprantamus – kasdien paruoštą maistą valgykloje ar kiekvieną dieną randamus švarius treniruočių rūbus.

Tačiau visada turi prisiminti, iš kur atėjai ir vertinti tai, ką kiti žmonės dėl tavęs daro“, – teigė škotas.

Komanda treniruotis planuoja pradėti gegužės 18-ąją dieną, tačiau namų šalis išvykusius užsieniečius raginti grįš iki gegužės 4-osios – tam, kad šie dar dvi savaites galėtų praleisti privalomajame karantine.