Naujienų srautas

Sportas2020.04.29 13:09

Veryga patvirtino: sporto klubai veiklos atnaujinti dar negalės

LRT.lt 2020.04.29 13:09

Trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje apie koronaviruso situaciją Lietuvoje, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sulaukė klausimo ir apie galimybę žmonėms grįžti į sporto klubus. Visgi, ministras patvirtino, jog uždarose patalpose sportas vis dar yra uždraustas.

Žiniasklaidos atstovai ministro pasiteiravo, ar kaip dar vienas karantino švelninimo aspektas bus nuimtas draudimas sportuoti uždarose patalpose, tačiau šis patikino, jog toks sprendimas lieka galioti ir toliau.

„Kaip tik ryte atėjau tiesiai iš COVID-19 valdymo komiteto nuotolinio posėdžio ir ten būtent apie tai buvo diskutuota. Buvo apsispręsta, kad sporto klubai dar nepradės savo veiklos. Būtent toks buvo komiteto siūlymas ir sprendimas, tai noriu dar kartą priminti, kad atviroje erdvėje žmonėms galima nesiburiuojant ir pajudėti, ir pasportuoti, o sporto klubuose rizika tikrai yra didelė ir jiems leisti atsinaujinti yra neplanuojama“, – pabrėžė ministras.

Šiuo metu atvirose erdvėse tam tikras sportas yra leidžiamas, tačiau apribojimai išlieka – kiekvienas žmogus privalo naudotis veido apsauga, laikytis 10 metrų atstumo nuo kitų asmenų.

Tuo pasinaudodami į treniruotes grįžo Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubai, Panevėžyje vėl atidarytame baseine plaukti gali Danas Rapšys ir kiti plaukikai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi