2015.10.16 22:24

Eurolygą „Žalgiris“ pradėjo sunkia pergale

15min.lt2015.10.16 22:24

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos sezoną Lenkijoje pradėjo sunkia pergale. Po alinančios kovos žalgiriečiai 66:62 (15:17, 19:18, 12:18, 18:9) nugalėjo Zelionos Guros „Stelmet“ ekipą. Kauno klubui pritrūko Manto Kalniečio indėlio, kuris nepelnė nė taško.

Jau pirmajame kėlinyje strigo Kauno „Žalgirio“ puolimas ir tuo naudojosi šeimininkai. Po pirmojo kėlinio 17:15 pirmavo lenkai. Antrajame kėlinyje ir vėl klostėsi žaidimas taškas į tašką.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ paleido „Stelmet“ klubą ir šeimininkai buvo įgiję jau dviženklę persvarą. Visgi viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje, kuriame žalgiriečiai varžovams leido pelnyti vos 9 taškus ir išplėšė pergalę.

Rezultatui esant 62:62 labai svarbius iš po krepšio pelnė Brockas Motumas, Renaldas Seibutis pridėjo du baudos metimus ir „Žalgiris“ šventė pirmąją sezono pergalę.

Mantas Kalnietis per 30 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvitašk, 0/2 tritašk.), bet atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lenkijos klubą į priekį vedė rumunas Vladas Moldoveanu, pelnęs 16 taškų. Lukašas Košarekas pridėjo 14 taškų.

Komandai Lenkijoje negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Siimas-Sanderis Venė. Krepšininkas negalės žaisti nuo dviejų iki trijų savaičių.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 17 (11 atk. kam., 2 blk.), B.Motumas 16 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), O.Hanlanas 14, R.Seibutis 11 (7 atk. kam.), R.Javtokas 5 (5 atk. kam.), I.Vougioukas 2, M.Pocius 1, L.Lekavičius 0, M.Kalnietis 0 (6 rez. perd.), E.Ulanovas 0 (5 rez. perd.).

Stelmet“: V.Moldoveanu 16 (3/4 trit., 4 per. kam.), L.Koszarekas 14, M.Ponitka 9 (6 atk. kam., 2 per. kam.).