Sportas

2020.04.29 11:09

„Bulls“ lyderis laukia darbo su Karnišovu: tai permainos, kurių mums reikėjo

LRT.lt 2020.04.29 11:09

Naujuoju Čikagos „Bulls“ viceprezidentu krepšinio operacijoms tapęs Artūras Karnišovas, panašu, užsitarnauja ir savo ekipos krepšininkų simpatijas – apie tai, kad laukia darbo su lietuviu, kalbėjo „Bulls“ lyderis Zachas LaVine`as.

Per 60 sužaistų šio sezono rungtynių krepšininkas demonstravo geriausią savo krepšinį – rinko po 25,5 taško per rungtynes ir įtvirtino savo statusą ne tik kaip geras taškų rnkėjas, tačiau ir rūbinės lyderis.

Tačiau išlieka ir klausimas dėl to, ar jis gali būti laiminčios komandos lyderis – nors ir pagerino nemažą dalį savo žaidimo aspektų, jis vis dar nėra buvęs nariu komandos, kuri per sezoną laimėtų daugiau nei 31 rungtynes.

Pats žaidėjas neseniai bendravo su „HoopsHype“ ir teigė, jog nekantriai laukia darbo su A. Karnišovu ir naujuoju lietuvio paskirtu generaliniu direktoriumi Marcu Eversley.

„Kalbėjau su jais abiem ir nekantrauju pradėti darbus. Tai yra kažkas, ko, manau, mums reikėjo – permainų, kad „Bulls“ sirgaliai matytų, kad einame teisinga kryptimi.

Žinoma, patiko dirbti ir su senaisiais vadovais ir manau, kad sirgaliai kartais juos kritikavo per daug, nes rezultatų norisi čia ir dabar, tačiau sporte tai yra sunku. Jie padarė gerą darbą, tačiau dabar vėl noriu kibti į darbus“, – pasakojo krepšininkas.

Nėra nuostabu, kad A. Karnišovas jau bendravo su Z. LaVine`u. Vos pristatytas naujose pareigose lietuvis minėjo, jog sieks asmeniškai pasikalbėti su visais komandos žaidėjais ir trenerių štabo nariais.

„Jie dažnai kartos frazę „man to dar neteko patirti“. Treniruotėse būsiu pirmas, dirbsiu dar prieš juos, gal kartu pusryčiausime, kalbėsime apie šeimą. Nuolat būsiu šalia, kol išvystysime tam tikrą kultūrą ir lūkesčius“, – bendraudamas su JAV žiniasklaida atviravo A. Karnišovas.

Tuo tarpu Z. LaVine`as tikisi, jog komanda pasimokys iš šio sezono klaidų ir nuo kito sezono pradės kilti aukštyn.

„Viskas prasideda nuo sunkaus darbo. Tęsiu tai, ką dariau anksčiau ir tikiuosi, kad visi grįšime nusiteikę dar labiau dirbti.

Manau, šiais metais tikėjomės būti geri, tačiau taip nenutiko. Neturėjome geros atmosferos komandoje, teisingo mąstymo. Patys save šokiravome – tikėjomės pasirodyti gerai, tačiau nutiko priešingai. Turime grįžti stipresnį ir įrodyti visiems, ką galime“, – sakė žaidėjas.