Sportas

2020.04.29 07:47

Pokyčai „Kibirkštyje“ – komandą palieka ilgametis vadovas

LRT.lt2020.04.29 07:47

Šią savaitę darbą baigia ilgametis Vilniaus moterų krepšinio klubo „Kibirkštis-MRU“ vadovas Dainius Virbickas. Klubo dalininkai dėkoja direktoriui už darbą bei už visus komandos pasiekimus ir linki didžiausios sėkmės tolimesniame karjeros kelyje, praneša klubo internetinė svetainė.

Po abipusiu sutarimu pasiekto atsitraukimo nuo klubo vadovo vairo, D. Virbickas dėkojo komandos rėmėjams.

„Ačiū klubo dalininkams ir rėmėjams už suteiktą galimybę 2013 – 2020 metais vadovauti sostinės moterų krepšinio klubui „Kibirkštis – MRU“. Su komanda buvome patekę ir dalyvavome įvairiuose Lietuvos, Baltijos šalių ir net Eurolygos turnyruose. Ačiū padėjusiems šiame iššūkių kupiname kelyje. Jau kitąmet klubas švęs dešimtmetį, todėl naujajam direktoriui Justui Jankauskui norėčiau palinkėti kuo didžiausios sėkmės, o komandai – nenutrūkstančios pergalių serijos“.

Naujasis klubo vadovas Justas Jankauskas yra pasižymėjęs krepšinio vadybininkas su daugiamete patirtimi. Baigęs Vilniaus universiteto teisės fakultetą, patirtį ir žinias apie krepšinio vadybą kaupė Sostinės krepšinio mokykloje, kurioje nuo projektų vadovo galiausiai pakilo iki direktoriaus.

„Dėkoju klubo dalininkams už išreikštą pasitikėjimą. Turime išties stiprią, pergalių vertą komandą, tad akivaizdu, jog ateinantys metai nusimato tikrai įdomūs“.

Justas Jankauskas „Kibirkštis – MRU“ vadovo pareigas pradeda eiti nuo balandžio 29 dienos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.