Naujienų srautas

Sportas2020.04.28 15:42

Velso smiginio žvaigždė naujame turnyre išbando naujoves: kiek neįprasta žaisti su pižama ir šlepetėmis

LRT.lt 2020.04.28 15:42

Velso smiginio žaidėjas Gerwynas Price`as atskleidė, jog naujasis PDC organizuojamas turnyras namų sąlygomis yra kiek neįprastas, tačiau nepraleido progos ir pajuokauti.

„Buvo šiek tiek keista žaisti su kolegomis vilkint pižamą, šlepetes ir savo smiginio marškinėlius. Tai nėra kažkas, prie ko būčiau pratęs, tačiau tai smagu. Jau anksčiau teko žaisti instagramu su kitais žmonėmis, tad nebuvo labai blogai“, – pasakojo sportininkas.

Šiuo metu geriausi smiginio žaidėjai, kol pasaulyje gyvos varžybos nevyksta, dalyvauja turnyre, kuriame jie varžosi kiekvienas iš savo namų.

Ten jie yra paskirstyti į grupes po keturis, o po vieną grupę kas vakarą sužaidžia visus savo susitikimus.

Trečiąjį pasaulio reitingą turintis G. Price`as antrąją varžybų dieną pralaimėjo savo grupės turnyrą anglui Luke`ui Woodhouse`ui ir savo pasirodymą baigė.

Jis taip pat papasakojo, kaip reikėjo pasiruošti tokiam turnyrui.

„Prieš varžybas gavome laišką, kuriame buvo surašyti visi reikalavimai, kuriuos turime įvykdyti. Turėjome paprašyti vaikų atsijungti nuo interneto, išsiuntėme juos į kambarius ir likome tik žaisi su varžovu.

Kai kurie žaidėjai rungtyniavo tiesiog fantastiškai ir reikia tai priimti. Nemanau, kad transliacijų kokybė yra labai gera, tačiau fanams norime pramogą suteikti bent taip.

Žinoma, tas šurmulys išeinant tarp žiūrovų gyvose varžybose yra kažkas neapsakomo ir tokiais atvejais tikrai to pasiilgstu“, – pareiškė vienas geriausių pasaulio smiginio žaidėjų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi