Naujienų srautas

Sportas2020.04.28 15:11

Hamiltonas atviras: artimiausi keli metai gali būti paskutiniai mano karjeroje

LRT.lt 2020.04.28 15:11

Šešiskart „Formulės-1“ pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas yra brangiausiai apmokamas lenktynininkas. Tačiau pokalbyje su „Sky Sports“ kanalu britas pareiškė, kad kur kas svarbesne derybų dėl naujos sutarties sąlyga jis laiko asmeninę laisvę, rašo f-1.lt.

Lewisas Hamiltonas teigė, jog šalia lenktynių nori užsiimti ir kitomis veiklomis.

„Prieš pasirašydamas ankstesnę sutartį su „Mercedes“, aš numačiau savo asmeninės laisvės ribas ir galimybę užsiimti tokiais dalykais kaip partnerystė su Tommy Hilfigeriu. Jei mes anksčiau nebūtume to aptarę, tai Tommy nebūtų tapęs mūsų komandos dalimi ir aš negalėčiau padaryti to, ką dabar darau su juo kartu.

Prieš pasirašant naują kontraktą su komanda mums taip pat reikės kai ką pakeisti – tose srityse, kurios netrukdo pagrindiniam tikslui – iškovoti pasaulio čempiono titulą", – sakė lenktyninkas.

Jis taip pat pridėjo, kad artimiausi keli metai gali būti paskutiniai jo karjeroje.

„Kiekvienais metais jūsų gyvenimas keičiasi, jūsų planai artimiausiam penkmečiui skiriasi nuo tų, kurie buvo anksčiau. Artimiausi penkeri metais gali būti paskutiniai mano lenktynininko karjeroje ir nors visuomet norisi susitarti dėl pačių palankiausių finansinių sąlygų, aš daugiau galvoju apie tai, kur link mes judame ir prie ko tai prives.

Toto Wolffas yra visai kitoks vadybininkas nei kiti, kurie visuomet riboja lenktynininko laisves. Matyt, kad nė vienas man nebūtų leidęs bendradarbiauti su Tommi, nors tai ir nesikerta su abiejų prekinių ženklų interesais.

Tai leido mums pažvelgti į pasaulį plačiau. Mes pridėjome jam spalvų. Anksčiau mes būdavome tik juodai-balta komanda, o dabar mūsų aprangoje yra spalvų, kurios anksčiau niekada nebuvo asocijuojamos su „Mercedes“. Dėl to „Mercedes“ tampa dar labiau lanksčiu ir patraukliu prekės ženklu. Tai yra pozityvu visiems“, – svarstė britas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi