Naujienų srautas

Sportas2020.04.28 12:21

Į laisvę išleistas Ronaldinho pasidalino įspūdžiais iš kalėjimo: futbolas, autografai ir pozavimas nuotraukoms

LRT.lt 2020.04.28 12:21

Buvusi Brazilijos futbolo žvaigždė prabilo pirmą kartą nuo tada, kai buvo išleistas iš kalėjimo Paragvajuje ir teigė buvęs šokiruotas kai sužinojo, kad jam duotas Paragvajaus pasas buvo nelegalus.

Du kartus geriausiu pasaulio žaidėju tapęs Ronaldinho kartu su broliu buvo suimtas kovo 6-ąją dieną, kai į Paragvajų bandė patekti su netikrais šios šalies pasais.

Kalėjime jie išbuvo 32 dienas, kol buvo paleisti už 1,6 milijono dolerių užstatą.

Šiuo metu viešbutyje Paragvajuje gyvenantis buvęs žaidėjas pasakojo, kad su broliu siekia padėti išsiaiškinti specialioms tarnyboms visas incidento detales.

„Buvome visiškai šokiruoti, kai sužinojome, kad dokumentai nėra tikri. Nuo pat tada siekiame padėti ir išsiaiškinti visus faktus. Klausėme atitinkamų asmenų ir darėme viską, ko jie iš mūsų prašė“, – jis pasakojo Asunsjono laikraščiui „ACB Color“.

Žaidėjas ne kartą buvo užfiksuotas už grotų žaidžiantis futbolą ir net gyrė kelis ten sutiktus kalinius ir pareigūnus už tai, kad palengvino jo laiką kalint.

„Tikrai niekada nemaniau, kad turėsiu patirti kažką panašaus. Visą gyvenimą siekiau būti profesionalas ir savo futbolu teikti žmonėms džiaugsmą.

Visi, su kuriais ten susipažinau, mane priėmė gerai. Visą gyvenimą žaidžiau futbolą, dalinau autografus ir pozavau nuotraukoms, todėl nemačiau prasmės nustoti tai daryti, ypatingai būdamas su žmonėmis, kurie išgyveno tokias pats sunkias akimirkas kaip ir aš. Tikimės, kad iš susidariusios situacijos galėsime ištrūkti kaip įmanoma greičiau“, – sakė brazilas.

Įdomu tai, kad brazilams, norintiems patekti į Paragvajų, pasai apskritai nėra reikalingi, todėl lieka neaišku, kodėl Ronaldinho turėjo netikrus dokumentus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi