Sportas

2020.04.28 10:01

Nadalis linksmina sirgalius: virtualaus teniso mačą paprašė nukelti dėl „nugaros traumos“

LRT.lt 2020.04.28 10:01

Rafaelis Nadalis per savo karjerą yra patyręs ne vieną traumą, o šį kartą tokią „pripaišyti“ bandė ir geras jo bičiulis bei komandos draugas Daviso taurės varžybose Feliciano Lopezas.

R. Nadalis ir kiti žinomi tenisininkai šią savaitę dalyvauja virtualiame „Madrid Open“ turnyre, o tarp oficialių rungtynių buvo numatytas ir ispanos susitikimas su vienu profesionaliu žaidėju.

Tačiau turnyro organizatorius F. Lopezas pranešė, jog R. Nadalis esą kreipėsi į jį su prašymu susitikimą nukelti dėl ispano „nugaros traumos“.

Toks argumentas sukėlė daugybę diskusijų sirgalių tarpe, kurie pradėjo domėtis, kokia trauma ispaną galėjo pakirsti šį kartą, tad F. Lopezas turėjo pateikti paaiškinimą – tai esą buvo tik juokas, o mačas buvo nukeltas dėl kitų priežasčių.

„Žinoma, aš tik juokavau. Sakiau, kad Rafai suskaudo nugarą nuo žaidimu „PlayStation“ kompiuteriu. Reikėtų šiek tiek humoro jausmo“, – rašė ispanas.

Istorija prasidėjo nuo to, kad irmame mače tarp ATP žaidėjų ispanas nugalėjo rusą Denisą Šapovalovą, o atskirame labdaringame mače turėjo susikauti su „YouTube“ vaizdo turinio kūrėju „DjMariio“.

Tačiau tada F. Lopezas vaizdo transliacijos metu pranešė, esą bičiulis turi sunkumų su nugara ir paprašė susitikimą su interneto žvaigžde nukelti į kitą dieną.

Virtualus „Madrid Open“ turnyras sutraukė 32 žaidėjus, o jame dėl piniginio prizo, kurį galės paaukoti pasirinktai labdaros organizacijai, varžosi ir škotų žvaigždė Andy Murray`us.