Naujienų srautas

Sportas2020.04.27 23:33

Neplanuoti sunkumai Danijoje: dėl susikertančių varžybų gali prarasti šansą organizuoti Europos čempionato rungtynes

LRT.lt 2020.04.27 23:33

Danijos sporto bendruomenė pastaruoju metu gyvena neramiomis nuotaikomis – kitais metais dėl šalies sostinėje Kopenhagoje susikertančių renginių danai gali prarasti šansą organizuoti Europos futbolo čempionato rungtynes.

Iš pradžių danų situacija nebloga – šiemet šalis turėjo būti viena iš Europos futbolo čempionato organizatorių, o kitais metais ten turėjo prasidėjo „Tour de France“ etapo dviračių lenktynės.

Tačiau į kitus metus nukėlus didžiausią numatytą futbolo renginį, šios dvi varžybos Kopenhagoje kirsis ir šalies futbolo federacijos vadovas Jesperas Molleris pripažįsta, jog tai gali ir neįvykti.

Kopenhagoje turėjo įvykti trys grupių etapo rungtynės ir viena aštuntfinalio akistata.

J. Molleris teigia, jog vis dar išlieka susirūpinęs dėl to, kaip pavyks susitarti su miesto valdžia dėl galimo abiejų renginių sutalpinimo kelių dienų atkarpoje.

„Federacija yra pasiruošusi rungtynes organizuoti 2021-aisiais, tačiau negalime to daryti ne visapusiško savo partnerių pritarimo“, – danų žiniasklaidai teigė Molleris.

Danai, kaip ir kitos čempionatą organizuojančios šalys, iki balandžio 30-osios turi informuoti UEFA, ar tai padaryti pavyks, tad šaliai lieka vos kelios dienos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi