Sportas

2020.04.26 15:01

„Ajax“ marokietis liko nepatenkintas lygos sprendimu: girdžiu kažkokias nesąmones

LRT.lt 2020.04.26 15:01

Šią savaitę Nyderlanduose buvo priimtas sprendimas nutraukti čempionatą ir nugalėtojų neskelbti, tačiau jis patiko toli gražu ne visiems.

Turnyro sustabdymo metu lygoje pirmavo Amsterdamo „Ajax“ ir „AZ Alkmaar“ komandos, tačiau sostinės ekipa turėjo šiokią tokią persvarą dėka geresnio įvarčių santykio.

Tačiau lygai nusprendus čempionų nekarūnuoti, „Ajax“ futbolininkai liko be titulo, o tai itin nepatiko vienam komandos lyderių Hakimui Ziyechui.

„Girdžiu kažkokias nesąmones, mes buvome viršūnėje. Visi kalba, kad „AZ“ titulo nusipelnė labiau, nes du kartus mus nugalėjo. Tai įvarčių skirtumas čia nebesiskaito, nors visada buvo priešingai?

Žinoma, būčiau pasirinkęs laimėti titulą aikštėje, tačiau jei reikia pasirinkti vieną klubą – tai tikrai būtų „Ajax“ – pasakojo krašto puolėjas.

Tai būtų buvęs paskutinis 27-erių futbolininko trofėjus su Amstedamo klubu, mat jau anksčiau buvo paskelbta, kad po šio sezono jis persikels į Londono „Chelsea“. Prasidėjusi koronaviruso pandemija galėjo kiek sumaišyti žaidėjo kortas, tačiau jis lieka ramus ir teigia, kad tai įtakos nepadarys.

„Nuo liepos 1-osios esu „Chelsea“ žaidėjas ir tiek, daugiau apie tai negalvojau. Džiugu, kad savo ateitį susitvarkiau dar iki kol viskas prasidėjo, nes niekas nežino, kas vėliau bus rinkoje.

Žinoma, yra klausimas, kada bus galima saugiai keliauti ir, aišku, ten čempionatas dar nesibaigė. Tačiau tam aš įtakos neturiu, tad tiesiog žiūrėsiu, kaip viskas rutuliosis“, – pasakojo marokietis.

Įmanomas variantas, kad „Premier“ lyga bus pratęsta ir žaidžiama jau po liepos pirmosios, o tai galimai sudarytų futbolininkui debiutuoti komandoje dar ir šiame sezone.