Sportas

2020.04.26 08:08

Neįprastos LeClerco pagyros savo varžovui: kartais jis peržengia ribas

LRT.lt2020.04.26 08:08

„Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas neslepia, jog lenktynių trasoje jam patinka kovoti su „Red Bull“ atstovu Maxu Verstappenu, kuris, anot monakiečio, kartais peržengia ribas, rašo f-1.lt.

Praėjusias metais Austrijoje, dviem sportininkams kovojant dėl pergalės, nepavyko išvengti kontakto. Po jo C. Leclercas atsidūrė trumpam už trasos ribų, o M. Verstappenas finišo liniją kirto pirmas. Teisėjai, išnagrinėję incidentą, neskyrė baudos olandui. C. Leclercas tuomet sakė, kad pasimokys iš to kas nutiko ir ateityje bus agresyvesnis. Taip ir nutiko. Po dviejų savaičių vykusiose F-1 lenktynėse C. Leclercas atkaklioje kovoje dėl pozicijos įveikė M. Verstappeną.

„Jei norėčiau būti tikras, kad pasieksiu finišą, tokiu atveju geriau kovoti su Lewisu. Bet dėl smagios ir atkaklios kovos labiau tinka Maxas. Aš žinau, kad kovoti su Maxu visada yra smagu“, – duodamas interviu „Sky Sports F1“ sakė C. Leclercas.

„Manau, kad atkakli kova, vienas kitam paliekant mažai vietos, yra būtent tai, kas daugeliui patinka. Kartais tos ribos būna peržengiamos, kartais viskas vyksta neperžengiant ribų, bet man tai patinka.“

C. Leclerco teigimu, daugiausiai galima išmokti kovojant dėl pozicijos su daugkartiniu F-1 čempionu Lewisu Hamiltonu.

„Lewiso visai kitoks vairavimo stilius. Jis labai protingas. Aš visada daug ko išmokstu kovodamas su juo. Jis visada žino ką tu ketini daryti toliau. Štai kodėl jis toks geras trasoje kovojant dėl pozicijos. Jis nėra labai agresyvus, visada korektiškas, puikiai gali nuspėti tavo tolimesnius veiksmus“, – sakė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.