Sportas

2020.04.25 22:51

Virtualiame „Premier“ lygos turnyre – „Wolves“ puolėjo triumfas

LRT.lt 2020.04.25 22:51

„Premier“ lyga tapo dar vienu turnyru, karantino metu perkėlusiu savo varžybas į nuotolinę erdvę. Visą savaitę vykusį virtualų čempionatą šeštadienį laimėjo „Wolves“ portugalas Diogo Jota.

Nuo pat pirmadienio visų 20 lygos komandų žaidėjai arba jų fanai rungėsi tarpusavyje dėl galimybės grumtis finale.

Futbolininkai varžėsi minuso sistema – tai reiškia, jog kartą pralaimėjęs žaidėjas pasirodymą turnyre baigė.

Šeštadienį vyko pusfinalio kulminacija – pusfinalio ir finalo kovos. Pirmajame pusfinalyje tarpusavyje kovėsi „Manchester City“ puolėjas Raheemas Sterlingas ir „Liverpool“ gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Mančesterio ekipos atstovas ilgą laiką pirmavo 2:0, tačiau tada jo varžovas grįžo į rungtynes, išlygino rezultatą ir per pratęsimą pelnęs pergalingą įvartį žengė į finalą.

Ten jis susitiko su „Wolves“ atstovu Diogo Jota, kuris kitame pusfinalio susitikime nugalėjo „Burnley“ atstovą Dwightą McNeilą.

Pusfinalių ir finalo rungtynės:

Finalo akistata buvo kaip niekada įtempta – komandos daug šansų neturėjo, per pagrindinį laiką įvarčių nepelnė, tad dvikovos baigtis nusikėlė į pratęsimą.

Čia kurį laiką taip pat vyko apylygis žaidimas, tačiau galų gale vieną iš savo progų išnaudojo D. Jota, pelnė pergalingą įvartį ir taip tapo viso turnyro nugalėtoju.

Kompiuterinis futbolas – kol kas vienintelis, kuriuo žaidėjai gali užsiimti, mat sezonas šiuo metu yra sustabdytas, o pratęsti jį planuojama geriausiu atveju birželio mėnesį.