Naujienų srautas

Sportas2020.04.25 19:21

„Red Bull“ konsultantas prasitarė – Formulės-1 sezonas turėtų prasidėti liepą

LRT.lt 2020.04.25 19:21

„Formulės-1“ vadovybė iš visų jėgų stengiasi sezoną pradėti liepą ir tokie planai, nors ir labai lėtai, vis labiau tampa realybe. Oficialaus tvarkaraščio ir pareiškimų apie sezono pradžią kol kas nėra, tačiau „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko austrų Q5 radijo stoties eteryje patvirtino, jog kontraktas dėl dviejų lenktynių surengimo Spielbergo autodrome yra praktiškai pasirašytas ir tam gali sutrukdyti tik antroji koronaviruso pandemijos banga, rašo f-1.lt.

Be to, H. Marko paskelbė, jo nuomone, pirmųjų šio sezono „Formulės-1“ lenktynių „Red Bull Ring“ autodrome datas ir sąlygas. Pirmosios lenktynės įvyktų liepos 5 d., o antrosios – liepos 12 d. Šių etapų pavadinimai kol kas neišrinkti, tačiau aišku, jog abu etapai įvyks be žiūrovų. Į autodromą taip pat nebus įleidžiami žurnalistai ir komandų VIP svečiai.

Be to, komandų, kurios atvažiuos į Spielbergą, darbuotojų skaičius bus maksimaliai apribotas – ekipoms bus leista atsivežti mažiausiai įmanomą specialistų kiekį. Kita atvažiavimo į „Formulės-1“ lenktynes sąlyga yra ta, kad kiekvienam bus būtina atlikti COVID-19 testą, kuris turi duoti neigiamą atsakymą.

Helmutas Marko radijo eteryje taip pat pažymėjo, kad dabar intensyviai vyksta derybos dėl etapų, kurie galėtų įvykti po dviejų lenktynių Austrijoje. Kokioje konkrečioje trasoje būtų kitos lenktynės, Marko nepaminėjo, tačiau yra manoma, kad tai bus trasa Silverstoune.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi