Sportas

2020.04.25 18:40

Legendinės „Bulls“ komandos kroatas sukritikavo pirmas serialo apie Jordaną serijas

LRT.lt 2020.04.25 18:40

Buvęs Čikagos „Bulls“ krepšininkas Toni Kukočas neliko patenkintas pirmomis dviem didelio populiarumo sulaukusiomis serialo apie Michaelą Jordaną serijomis.

Labiausiai jam nepatiko tai, kaip serialo starte buvo vaizduojamas buvęs tuometis komandos generalinis vadovas Jerry Krause`as ir tai tris kartus su „Bulls“ (1996-1998-aisiais) NBA čempionu tapęs žaidėjas savo nuomonę išpasakojo interviu su NBC.

Jis teigė, kad ateityje tikisi, kad daugiau dėmesio bus skirta pergalingam 1997-1998-ųjų sezonui, o ne tam, kas vyko už aikštės ribų.

„Tikiuosi, kad kiti epizodai bus šviesesni ir bus skirti švęsti tai, kas vyko, o ne ieškoti kaltų, kodėl kažkas nelaimėjo 8 ar 10 čempionatų iš eilės. Pasaulis tuo metu buvo toks laimingas, nesuprantu, kodėl dabar visi pyksta“, – teigė kroatas.

J. Krause jį pasirinko 1990-ųjų naujokų biržoje, Čikagoje jis žaidė nuo 1993-ųjų iki 2000-ųjų.

„Žmonės, kurių ten nebuvo, teigė, kad jis sugadino klubą. Jis buvo generalinis vadovas komandos, kuri šešis kartus tapo NBA čempione. Išvardinkite man dar penkis žmones, kurie tai galėjo pasiekti bet kokiame sporte.

Gal aš pats buvau pasinėręs į savo asmeninius reikalus, tačiau tuo metu, kai turi rūpintis ir šeima, nėra kada kreipti dėmesio į tokius dalykus“, – apie J. Krause įtaką komandai pasakojo T. Kukočas.