Naujienų srautas

Sportas2020.04.25 15:14

Bėgikas Simas Bertašius užsidarius Lenkijos sienoms liko Slovakijoje: treniruočių stovykla prasitęsė

Lietuvos rekordus 2019 metais gerinęs bėgikas Simas Bertašius, kaip ir kiti lengvaatlečiai, ketvirtadienį liko be paskutinių aukšto rango šio sezono varžybų – Europos čempionato. Prieš dvejus metus Berlyne 1500 metrų rungtyje jis buvo patekęs į finalą ir užėmęs aukštą šeštąją vietą.

S. Bertašius teigia vis dar tikintis, kad šią vasarą įvyks Lietuvos čempionatas, kuris lengvaatlečiams taps svarbiausiu šių metų startu. O jam reikia būti tinkamai pasirengus.

„Šiais metais aukščiausio rango varžybų nebus, bet galima su tuo susigyventi. Mane optimistiškai nuteikia žiemos sezonas, pamačiau, kad galiu bėgti greičiau, nei bet kada anksčiau. Svarbiausia yra asmeninis tobulėjimas, o tų aukšto rango varžybų dar tikrai bus.

Varžybų vis tiek bus, aš tikiuosi, bent Lietuvoje. Šalies čempionatas – jam ruoštis vis tiek reikia. Ištvermės sporto atstovai visi supranta, kad netreniruojama ištvermė dingsta, palaikyti formą tikrai reikia, tad nutraukti treniruočių proceso tikrai nežadame“, – LRT TELEVIZIJAI sakė S. Bertašius.

1500 metrų bėgimo Lietuvos rekordininkas jau daugiau nei mėnesį laiką leidžia Slovakijoje. Nuo kovo pradžios ten išvykęs S. Bertašius užsidarius Lietuvos sienoms į tėvynę negrįžo, o liko treniruotis Tatrų kalnuose.

„Slovakijos kalnuose, Tatruose, stovyklą pradėjome kovo 9 dieną, o planas buvo balandį jau keltis į Lenkiją, Zakopanę, treniruotis stadione, bet kadangi Lenkijos sienos užsidarė, nusprendėme likti čia, kur esame – Slovakijoje. Taigi stovykla prasitęsė iki gegužės pabaigos“, – pasakojo sportininkas.

Šį sezoną geriausi pasaulio lengvaatlečiai liko ne tik be į 2021 metus perkeltų Tokijo olimpinių žaidynių, bet ir be uždarų patalpų pasaulio čempionato, kuris turėjo balandį vykti Kinijoje bei Europos čempionato, kuris buvo numatytas Paryžiuje rugpjūčio mėnesį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi