Sportas

2020.04.24 15:29

Įspėjimai Vokietijai ir Ispanijai – be žiūrovų žaisti gali tekti iki pat kitų metų

LRT.lt2020.04.24 15:29

Futbolo pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija itin stipriai smogti gali Ispanijos ir Vokietijos futbolo čempionatams – teigiama, kad šiose šalyse rungtynės be žiūrovų gali vykti iki pat kitų metų.

Abiejų šių šalių klubai buvo įspėti, jog turėtų ruoštis be pajamų iš bilietų gyventi iki pat kitų metų – jei šio sezono pirmenybės bus baigtos, tai tikrai vyks be žiūrovų, tačiau realu, kad tokia situacija prasitęs ir ilgiau.

Ispanijos čempionato prezidentas Javieras Tebasas jau pasiūlė rungtynės be žiūrovų vykdyti iki pat naujų metų, o Ispanijos vyriausybė sutinka, jog tai būtų teisingas žingsnis norint kiek įmanoma sumažinti galima viruso sklidimą.

Tiesa, kaip praneša „Sport“, sprendimas ik pat kitų metų žaistų tuščiuose stadionuose gali kaip reikiant kirsti per dviejų aukščiausių šalių lygų ekipų kišenes.

Ispanija ir Vokietija svarsto galimybes į aikštę grįžti jau artimiausiu metu. Ketvirtadienį buvo pranešta, jog „Bundesliga“ čempionatas gali būti pratęstas jau gegužės 9-ąją. Tokiu atveju būtent Vokietija taptų pirmuoju stambiu čempionatu, pratęsusiu savo čempionatą.

Šioje šalyje buvo uždegta šviesa futbolo grįžimui į stadionus, tiesa, čia be žiūrovų taip gali tekti žaisti iki pat naujųjų metų.

„Jei grįšime į stadionus, kurį laiką teks žaisti be sirgalių. Gal net iki kol įsibėgės naujas sezonas ar ateis nauji metai“, – teigė lygos vadovas Christianas Sefertas.

Lygos vadovai komandoms taip pat planuoja užsakyti 25 tūkstančius koronaviruso testų, kurie būtų skirti klubams ir jų nariams, o jų kaina galimai siektų apie 2,2 milijono svarų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.