Sportas

2020.04.23 22:46

Prie kovos su koronavirusu gimtinėje neprisidedanti Togo futbolo žvaigždė: darau, ką noriu

LRT.lt 2020.04.23 22:46

Vienas geriausių visų laikų Togo futbolininkų Emmanuelis Adebayoras tiesioginės feisbuko transliacijos metu papasakojo apie savo pasirinkimą neskirti pinigų kovai su koronavirusu gimtinėje.

Paragvajaus sostinės Asunsjono „Olimpia“ klube rungtyniaujantis 36-erių metų žaidėjas atsiribojo nuo tokių Afrikos žemyno futbolo legendų kaip Didier Drogba ar Samuelio Eto, kurios prisidėjo prie kovos su koronavirusu.

E. Adebayoras tiesioginės transliacijos metu tvirtino, kad jaučiasi kritikuojamas, jog Toge neįkūrė jokio paramos fondo.

„Mane lygina su Drogba ar Eto. Kaip bebūtų, nesu nei vienas iš jų. Esu Emmanuelis Adebayoras ir darysiu tai, ką noriu. Darau, ką noriu. Valgau, ką noriu. Tai pats svarbiausias dalykas. Žinoma, kad mane kritikuos, kad neįkūriau labdaros fondo Toge“, – aiškino žaidėjas.

Savo karjeroje tokiuose klubuose kaip „Monaco“, „Manchester City“, Madrido „Real“ ar Londono „Tottenham Hotspur“ rungtyniavęs E. Adebayoras aiškino, kad tokį sprendimą lėmė Togo gyventojų elgesys su žaidėju.

„Tie, kurie sako, kad neaukoju, leiskite man paaiškinti – aš neaukoju. Tai labai paprasta, – kalbėjo E. Adebayoras. – Kai kurie žmonės tiki, kad aš atvežiau koronavirusą į Lomę (Togo sostinė – LRT.lt). Tiesiog gyvenu savo gyvenimą. Kodėl jūs klausiate, ar aukoju labdarai? Darau tai, ką man liepia širdis, o ne tai, ką sako žmonės.“

Toge koronavirusu iš viso užsikrėtė 88 žmonės. Nuo viruso mirė 6 užsikrėtusieji.