Sportas

2020.04.21 22:03

Puikus prizas: profesionalaus klubo marškinėliai kitame sezone bus papuošti šešiamečio italo piešiniu

LRT.lt2020.04.21 22:03

Šešerių metų italas Luigi gali švęsti – būtent jo pasiūlytas marškinėlių dizainas laimėjo Italijos klubo surengtame konkurse ir kitąmet puikuosis ant pagrindinės komandos aprangų.

Luigi D’Agostino įveikė galybę kitų vaikų konkurse, kurį „Pescara“ komanda surengė išskirtinai jauniesiems komandos sirgaliams ir taip padėjo jiems kiek sumažinti nuobodulį karantino metu.

Konkurso šūkis buvo paprastas – „spirk koronavirusui“.

O štai prizas – daug įdomesnis. Piešinys, kurį konkursui pateikė Luigi, buvo pripažintas jo laimėtoju ir kitame sezone puikuosis ant antrajame šalies divizione rungtyniaujančio klubo aprangų.

Laimėjusiame piešinyje atsispindi delfinas – būtent jis yra klubo, praeityje septynis sezonus žaidusiame „Serie A“, simbolis ir taip pat matomas klubo logotipe.

Marškinėlius gamins italų aprangos gamintoja „Errea“, pakvietusi Luigi praleisti ypatingą dieną savo gamykloje Parmoje, kur berniukas galės pats stebėti, kaip dienos šviesą išvys jo sugalvotas dizainas.

Kaip teigia Italijos žiniasklaida, pirminė konkurso idėja buvo tiesiog surengti smagų žaidimą vaikams, tačiau jo populiarumas socialiniuose tinkluose greitai padėjo tai paversti ir į verslą.