Sportas

2020.04.21 13:02

Nepaisant 7 klubų pasipriešinimo „Serie A“ toliau kalba apie sezono pratęsimą

LRT.lt2020.04.21 13:02

Italijos futbolo lygos (Serie A) vadovai vis dar laikosi savo plano ir teigia, kad 2019–2020 metų sezonas bus pratęstas. Tam prieštarauji net septyni aukščiausios lygos klubai.

„Serie A“ vadovai nori pratęsti sezoną ir išsiaiškinti nugalėtoją, net jeigu likusias rungtynes tektų žaisti be žiūrovų, praneša goal.com.

Šiuo metu Italijoje karantinas, draudžiantis sportinę veiklą lauke, yra paskelbtas iki gegužės 3 dienos, o Italijos sporto ministras Vincenzo Spadafora tikisi, kad nuo gegužės 4 dienos klubai jau galės grįžti į treniruotes.

Vis dėlto jis teigė, kad grįžimas į treniruotes dar nereiškia grįžimo į stadionus rungtyniauti. Ar tai tikrai bus įmanoma, V. Spadafora pasakyti negalėjo.

Nepaisant to, „Serie A“ vadovai išplatino pranešimą, teigiantį, kad lyga yra pasirengusi užbaigti sezoną pagal UEFA ir FIFA nubrėžtas taisykles bei laikantis saugumo reikalavimų žaidėjų sveikatai.

Nacionalinės Italijos teisėjų asociacijos prezidentas Marcello Nicchi teigia, kad arbitrai būtų pasirengę teisėjauti mačams, tačiau nekeliautų į kitus miestus, o dirbtų rungtynėse, kurios vyktų arti jų namų.

Tuo tarpu pranešama, kad mažiausiai 7 šalies futbolo klubai prieštarauja sezono pratęsimui. Tarp jų yra „Torino“ ir Genujos „Sampdoria“ ekipos.

Šalies futbolo čempionatas sustojo kovo mėnesį, o tuo metu buvo sužaisti 26 turai iš 38. Čempionate pirmavo Turino „Juventus“ ekipa, vienu tašku lenkusi Romos „Lazio“ klubą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.