Naujienų srautas

Sportas2020.04.20 15:10

Kelis rekordus pasiekęs Rooney sau lieka kritiškas: turėjau įmušti dar daugiau

LRT.lt 2020.04.20 15:10

Nepaisant to, kad yra rezultatyviausias visų laikų Anglijos rinktinės ir „Manchester United“ futbolininkas, Wayne`as Rooney tikina, jog per savo karjerą turėjo įmušti ir dar daugiau.

Rezultatyviausiu „Manchester Untied“ futbolininku jis tapo su 253 įvarčiais aplenkęs legendinį serą Bobby Charltoną, o kiek vėliau pagerino ir jo rekordą Anglijos rinktinėje, iš viso pelnydamas 53 įvarčius.

Tačiau net ir tokie skaičiai futbolininko netenkina.

„Jus tai gali nustebinti, tačiau niekada nebuvau tikras puolėjas. Niekada nebuvau toks kaip Gary Linekeris ar Ruudas van Nistelrooy`us“, – rašydamas „Sunday Times“ teigė 34-erių žaidėjas.

Dar būdamas 16-os jis sužibėjo Liverpulio „Everton“, o 2004-aisiais persikėlė į „Manchester United“, kur iš viso sužaidė net 559 rungtynes. Negana to, dar 120 rungtynių jis sužaidė ir savo šalies rinktinėje.

„Man priklauso klubo ir rinktinės rekordai, tuo labai didžiuojuosi, tačiau turiu pasakyti – tikrai yra buvę geresnių „devintų numerių“ nei aš.

Kaip tapau rekordininku, jei nebuvau tikras puolėjas? Atsakymas paprastas – laikas. 13 metų žaidžiau Mančesteryje, 15 – Anglijos rinktinėje, tad tikrai turėjau laiko pasiekti šiuos rekordus. Net galvoju, kad turėjau įmušti ir dar daugiau“, – teigė futbolininkas.

Šiuo metu žaidžiančiuoju „Derby County“ komandos treneriu esantis W. Rooney tikino, jog jo rekordą rinktinėje turėtų pagerinti „Tottenham“ puolėjas Harry Kane`as.

„Nemanau, kad jis užtruks ilgai iki kol pagerins mano rekordą ir aš tikrai tuo džiaugsiuosi. Jei statyčiau savo komandą, tai daryčiau apie tokį žaidėją kaip jis. Niekada nebuvau savanaudis žaidėjas ir Anglijai būtų gerai, jei Harry pasiektų tą rekordą. Bobby Charltonas turėjo laukti 50 metų, kol jo rekordas bus pagerintas – tikiuosi, kad man tiek laukti nereikės.

O mano rekordas „Manchester United“ gali išsilaikyti kiek ilgiau paprasčiausiai dėl to, kad žaidėjai nebeužsibūna vienoje vietoje. Jei tokie žaidėjai kaip Lionelis Messi ar Cristiano Ronaldo atvyktų žaisti į „Old Trafford“, jie tą rekordą turbūt pagerintų per tris ar keturis metus“, – svarstė veteranas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi