Sportas

2020.04.20 13:21

Buvęs bendraklubis atsiminė Ibros laiką Los Andžele: nuolatinis gyrimasis ir grasinimai

LRT.lt2020.04.20 13:21

Švedijos futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius niekada nesikuklino pareikšti savo nuomonę, o tai savo kailiu puikiai patyrė ir jo komandos draugais jo karjeros etapo Los Andželo „Galaxy“ metu.

Buvęs švedo komandos draugas „Galaxy“ komandoje Joao Pedro atsimena jo viešnagę Los Andžele kaip labai banguotą ir tokią, kurios metu netrūko ne tik nuolatinių švedo pagyrų, tačiau ir grasinimų komandos draugams.

Z. Ibrahimovičius JAV praleido du sezonus, kai 2018-ųjų pradžioje paliko „Manchester United“.

Įvarčiai už Atlanto liejosi laisvai – per 56 rungtynes švedas pasižymėjo net 52 kartus, tačiau komandos atžvilgiu sezonai baigėsi nuviliančiai – ekipa nė karto nesugebėjo peržengti Vakarų konferencijos pusfinalio.

Šiuo metu jis grįžęs į Europą atstovauja AC „Milan“ komandai, tačiau legendos apie jį Los Andžele sklandys dar ilgai, įsitikinęs J. Pedro.

„Išvykoje rungtyniavome su Hjustono „Dynamo“. Pirmavome 1:0, vėliau jie išlygino ir persvėrė rezultatą, mes dar kartą lyginome, tačiau pabaigoje jie įmušė vėl ir laimėjo 3:2. Rūbinėje Ibra mums davė pamokų.

Jis mums sakė: „Žiūrėkite, jei norite vaikščioti paplūdimiais ar kažkur Holivude, pasakykite man, pasakykite dabar. Aš banke turiu 300 milijonų, turiu salą, man to visai nereikia.

Nudėsiu pirmąjį žmogų kuris dabar prakalbės, tikrai nudėsiu“.

Toks švedo pasitikėjimas futbolo pasaulyje nėra jokia naujiena.

„Manau, kad esu geriausias visų laikų MLS žaidėjas. Ir aš nejuokauju. Atvykau čia parodyti visiems, ką reiškia šis žaidimas. Manau, kad per dvejus metus čia nuveikiau gerų, nuostabių dalykų“, – kalbėjo Ibra praėjusių metų rugsėjį, pagerinęs klubo rezultatyvumo per sezoną rekodą.

O buvęs jo komandos draugas Joao Pedro pamena, jog net ir treniruotėse švedas visada norėjo būti dėmesio centre.

„Buvome pasirengę žaisti treniruočių pobūdžio mačą 11 prieš 11 ir kažkas paklausė, kas pradės. Mūsų trenerio asistentas sakė, jog pradėti turėčiau aš, nes tada buvo mano gimtadienis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.