Naujienų srautas

Sportas2020.04.20 11:39

„Roma“ futbolininkų žingsnis – atsisakys keturių mėnesių algos

LRT.lt 2020.04.20 11:39

„Roma“ futbolo klubas tapo dar viena sporto organizacija, kurioje sportininkai sutiko atsisakyti dalies algų. Pranešama, kad žaidėjai išsižadėjo pinigų net už keturis likusius sezono mėnesius.

Pranešama, jog žaidėjai, treneris Paulo Fonseca ir jo štabas ne tik atsisakė atlygio už keturis mėnesius, tačiau taip pat padengs ir dalį algos prasčiau pasiturintiems klubo darbuotojams.

Kalbama, jog iniciatyvos ėmėsi komandos kapitonas Edinas Džeko – būtent jo vedami komandos žaidėjai ir treneriai aplankė klubo valdybą.

„Čia mes visada kalbame apie vienybę. Sutikdami nusikirsti algas klubo žaidėjai ir treneriai parodė, kad šioje kovoje tikrai visi esame kartu. Jie parodė, jog supranta šio klubo vertybes ir dėkojame jiems už norą prisidėti prie klubo darbuotojų gerovės“, – pranešime cituojamas komandos valdybos narys Guido Fienga.

Romos futbolininkai paskutinį kartą žaidė dar kovo 1-ąją, kelios dienos iki čempionato sustabdymo.

„Mes, žaidėjai, nekantraudami laukiame grįžimo į aikštę, kad ir toliau galėtume siekti užsibrėžtų tikslų, tačiau suprantame, jog dabar reikia kovoti su viruso sukeltais ekonominiais sunkumais.

Tikimės, jog tokia iniciatyva padės iš naujo užvesti šio klubo veiklą“, – teigė futbolininkai savo laiške.

Italija yra labiausiai koronaviruso pakirsta šalis Europoje – čia patvirtinta jau daugiau nei 23 tūkstančiai mirčių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi