Naujienų srautas

Sportas2020.04.20 09:06

Džokovičiaus priešiškumas vakcinavimui gali sutrukdyti jam grįžti į teniso kortus

LRT.lt 2020.04.20 09:06

Vienas geriausių pasaulio tenisininkų Novakas Džokovičius pripažįsta – jis yra priešiškai nusiteikęs vakcinų nuo koronaviruso atžvilgiu, o tai gali padaryti nemenką įtaką jo grįžimui į kortus.

Kol sporto pasaulis šiuo metu yra sustojęs, serbas kartu su keliais kitais savo šalies sportininkais gyvai bendravo feisbuke, o tenisininkas tikino, jog nenori situacijos, kurioje, norint startuoti kažkuriame turnyre, sportininkai būtų privalomai vakcinuojami.

„Aš asmeniškai esu nusiteikęs prieš vakcinavimą ir nenorėčiau, jog man tai būtų brukama per prievartą norint kažkur keliauti. Tačiau jei tai taps privaloma, turėsiu priimti sprendimą. Apie susidariusią situaciją turiu savo nuomonę ir nežinau, ar ji gali pasikeisti.

Hipotetinis variantas, jei sezonas grįžtų liepą, rugpjūtį ar rugsėjį, suprantu, kad vakcina būtų privaloma, tačiau jos kol kas nėra“, – sakė tenisininkas.

Praėjusį mėnesį buvusi geriausia pasaulio tenisininkė Amelie Mauresmo teigė, jog likęs 2020-ųjų sezonas turėtų būti nutrauktas. Jos manymu, sportas neturėtų prasidėti, kol nebus išrasta vakcina, o dauguma mokslininkų teigia, jog tai gali būti pasiekta anksčiausiai po metų.

Šiais metais pirmą kartą nuo Antrojo pasaulinio karto jau buvo atšauktas Viimbldono turnyras, o gegužę turėjęs vykti „French Open“ buvo nukeltas į rugsėjį.

Visi teniso renginiai šiuo metu yra sustabdyti iki liepos 13-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi