Sportas

2020.04.18 09:33

Kurtinaitis neslepia susidomėjimo Giedraičiu: žiūrėsime, ką galime padaryti

LRT.lt2020.04.18 09:33

Maskvos srities „Chimki“ vairą savo rankose laikantis Rimas Kurtinaitis užsiminė, kad kitą sezoną komandoje gali prasiplėsti lietuvių gretos.

Praktiškai iš lietuvių sudarytas trenerių štabas lietuviškai kalbančių žaidėjų „Chimki“ ekipoje kol kas neturi, tačiau tai kitą sezoną gali pasikeisti, nors garantijų, kad taip ir įvyks, R. Kurtinaitis neduoda.

R. Kurtinaičio ir „Chimki“ akį ne pirmą kartą yra patraukęs Rokas Giedraitis. Fantastišką sezoną Berlyno ALBA gretose žaidęs snaiperis domina ir daugiau komandų – skelbiama, kad į jį nusitaikė Atėnų „Panathinaikos“.

„Jis mus domina, bet, kiek žinau, turi dar metus galiosiantį kontraktą su ALBA“, – krepsinis.net žurnalistei Gabrielei Miknevičiūtei sakė R. Kurtinaitis. – Tai nėra paslaptis, aš jam sakiau, kad jis domina, žiūrėsime.“

„Jis turi dėmesio ir iš NBA – duok Dieve jam sveikatos. Jei nepapuls ten, žiūrėsime savo biudžetą ir ką galime padaryti šiuo klausimu. Mums reikia žaidėjo į šią poziciją. Jis pas mane žaidė, žaidė gerai, energija ir noru Rokas kompensuoja trūkumus ir mums tiktų“, – potencialias derybas su gynėju portalui krepsinis.net komentavo strategas.

R. Kurtinaitis tame pačiame interviu prasitarė, kad jo dėmesį yra patraukęs ir Adas Juškevičius, tačiau pastarasis visai neseniai susiejo ateitį su Permės „Parma“.

„Žiūrėjome ir į Juškevičių, bet paskaičiau, jog jis pratęsė kontraktą su „Parma“. Aišku, mes visada galėtume išpirkti, būtų brangiau, bet žiūrėsime“, – visiškai galimybės neatmetė „Chimki“ vairininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.