Naujienų srautas

Sportas2020.04.17 11:23

Krapiko klube Kinijoje rungtyniaujantis amerikietis: negaliu čia sėdėti be atlyginimo

LRT.lt 2020.04.17 11:23

Kinijos krepšinio lygos (CBA) Nankino „Monkey Kings“ klube, kuriame trenerių štabo konsultantu dirba ir Gintaras Krapikas, rungtyniaujantis amerikietis Joe Youngas papasakojo apie savo karčią patirtį.

Krepšininkas po to, kai lyga paskelbė apie planus pratęsti dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą sezoną, kovo mėnesį grįžo į Kiniją. Visgi CBA planai balandį pratęsti čempionatą, dėl išlikusios grėsmės žmonių sveikatai sugriuvo, todėl dabar kalbama tik apie galimą sezono pratęsimą vasarą.

Antrąją vietą pagal rezultatyvumą iki 2019–2020 m. sezono sustabdymo čempionate užėmęs ir po 35,9 taškus per rungtynes rinkęs „Monkey Kings“ amerikietis atskleidė, kad sugrįžęs į Kiniją dar negavo atlyginimo.

„Dar negavau jokio užmokesčio nuo tos akimirkos, kai sugrįžau į Kiniją. Stengiuosi dėl to per daug nesijaudinti. Visgi, kai CBA paskelbė, kad pratęs sezoną, norėjo, kad krepšininkai išliktų ištikimi klubams ir sugrįžtų, o ne tik pasiimtų užmokestį už sezono dalį. Aš buvau ištikimas.

Palikau savo šeimą Misūrio mieste ir nuskubėjau į Kiniją. Tai parodė, kad esu ištikimas ir noriu žaisti krepšinį. Mūsų komanda taikėsi į atkrintamąsias.

Žinoma, kad negaliu čia sėdėti be jokio atlyginimo. Aš rodau, kad esu ištikimas. Šnekėjau su klubo atstovais telefonu. Jie sakė, kad man sumokės pinigus bei tvirtino, kad CBA jiems „neatsiuntė pinigų“. Jie iš esmės pranešė, kad turės ieškoti pinigų savo kišenėse, bet nėra aišku, ar jų ras.

Aš toliau tęsiu treniruotes, nors man ir sakė, kad dabar negali man sumokėti. Esu ištikimas ir šypsausi. Visgi man reikia patvirtinimo, negaliu čia sėdėti iki liepos mėnesio ir nieko nedaryti“, – skelbiama krepšininko paskelbtoje žinutėje socialiniuose tinkluose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi