Naujienų srautas

Sportas2020.04.17 08:06

„Jazz“ klubo gynėjas tapo NBA organizuoto minuso žaidimo čempionu

LRT.lt 2020.04.17 08:06

Jutos „Jazz“ klubo gynėjas Mike`as Conley tapo NBA organizuoto ir tiesiogiai per televiziją transliuoto minuso žaidimo nugalėtoju.

Krepšininkui atiteko galimybė savo nuožiūra paskirti 200 tūkst. JAV dolerių bet kuriai labdaros organizacijai, kovojančiai su koronaviruso pandemijos padariniais.

Žaidimo taisyklės paprastos – krepšininkai turėjo įvairiais išradingais būdais ar metimais atakuoti krepšį, o jų metimui pasiekus tikslą – varžovai turėjo tai pakartoti. Kai vienas iš žaidėjų penkis kartus nepakartoja varžovo įmestų metimų – jis žaidimą pralaimi.

M. Conley turnyro pusfinalyje įveikė buvusį lygos žaidėją Chauncey Billupsą, o finale – Čikagos „Bulls“ klubui atstovaujantį Zachą LaVine`ą. Z. Lavine`as į finalą pateko nugalėjęs WNBA žvaigdžę Allie Quigley.

Sustabdžius 2019–2020 m. NBA sezoną, organizuotas minuso žaidimo turnyras tapo puikia proga krepšinio sirgaliams prisiminti mylimas žvaigždes ir buvusius lygos krepšininkus.

Pirmajame etape sėkmingiausiai pasirodė Čikagos „Bulls“ žvaigždė Zachas Lavine`as, „sausai“ sutriuškinęs buvusį NBA čempioną Paulą Pierce`ą. Kitas NBA čempionas – Chauncey Billupsas – iš kovos eliminavo dabartinį Atlantos „Hawks“ lyderį Trae Youngą, Jutos „Jazz“ įžaidėjas nugalėjo WNBA krepšininkę Tamiką Catchings, o kita WNBA atstovė – Allie Quigley įveikė Chrisą Paulą iš Oklahomos „Thunder“.

Didžioji dalis krepšininkų metė į atvirose aikštelėse lauke įrengtus krepšius, tik vienas M. Conley rinkosi atakuoti uždaroje sporto salėje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi