Sportas

2020.04.17 07:41

NBA legenda Jordanas papasakojo apie paskutinį sezoną su „Bulls“: tai buvo išbandymų metai

LRT.lt 2020.04.17 07:41

Geriausiu visų laikų krepšininku tituluojamas Michaelas Jordanas atskleidė, kad dar prieš paskutinį – 1997–1998 m. – karjeros sezoną su Čikagos „Bulls“ klubu visa komanda žinojo, kad tai jų paskutinis žygis čempionų titulo link kartu.

Apie tai šešis kartus NBA čempionu su „Bulls“ ekipa tapęs M. Jordanas kalbėjo televizijos laidos „Good Morning America“ metu, skelbia ESPN. Anot krepšinio legendos, Čikagos ekipos žaidėjus mintis apie paskutinį sezoną kartu lydėjo nuo pat pradžių.

„Tai buvo tikri išbandymų metai, – tvirtino M. Jordanas. – Stengėmės mėgautis sezonu jau žinodami, kad artėja pabaiga. Viskas prasidėjo nuo to, kai sezono pradžioje Jerry Krause`as („Bulls“ klubo generalinis direktorius – LRT.lt) pasakė treneriui Philui Jacksonui, kad šis gali laimėti ir visas reguliariojo sezono rungtynes, tačiau vis tiek po sezono jis paliks komandą. Žinodamas tai, susiejau save su P. Jacksonu – jeigu jis nebebus treneriu, tada, aišku, aš daugiau nebežaisiu.“

JAV netrukus pasirodys dokumentinis filmas, pavadintas „The Last Dance“ („Paskutinis šokis“ – vert.), kuris ir apžvelgs M. Jordono ir jo komandos draugų žygį 6-ojo titulo per 8-erius metus link. Dokumentiniame filme bus rodomi dar nematyti kadrai iš Čikagos „Bulls“ komandos gyvenimo sezono metu.

„Philas Jacksonas sezoną pradėjo jį pavadindamas „Paskutiniu šokiu“. Žaidėme tokia filosofija. Viso sezono metu negalėjai paleisti minties, kad tai paskutinis sezonas. Žinoma, tai leido mums išlikti visiškai susikoncentravusiais ir pasiekti savo tikslą. Kaip ir kaip buvo liūdna sezono pradžioje, bandėme mėgautis sezonu ir jį tinkamai užbaigti“, – tvirtino krepšinio legenda.

M. Jordanas po 1997–1998 m. sezono baigė savo karjerą Čikagos klube, kuriame su pertrauka (1993–1995 m.) rungtyniavo nuo 1984-ųjų. Krepšinio legenda pasitraukė iš krepšinio, į kurį sugrįžo dar dviem sezonams 2001–2003 m., kai atstovavo Vašingtono „Wizards“ ekipai.