Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 23:44

Joshua jau kviečia Fury istorinei britų kovai: geresnės galimybės tam nebus

LRT.lt 2020.04.16 23:44

Kelių kategorijų pasaulio bokso čempionas, britas Anthony Joshua jau ragina savo tautietį, taip pat pasaulio čempiono diržą laikantį Tysoną Fury, stoti į kovą juo ir sako, kad jų kaktomuša dėl visų čempionų diržų būtų „nuostabi“.

30-metis A. Joshua šiuo metu laiko tris iš keturių pasaulio sunkiasvorių kategorijos bokso čempionų diržų, tuo tarpu T. Fury priklauso ketvirtasis.

Nė vienas kovotojas kol kas nėra laikęs visų keturių diržų vienu metu, tačiau šių britų susidūrimui kol kas „trukdo“ viena kliūtis – abu kovotojai jau yra sutarę dėl savo artimiausių kovų.

„Jei noriu įrodyti, kad esu geriausias, turiu kautis prieš Tysoną Fury. Jis, savo ruožtu, turi kautis su manimi. Jei tikrai nori sakyti, jog esi geriausias – pirmyn, kaukimės. Aš turiu tris likusius diržus, tai tikrai būtų logiška“, – kalbėdamas su „Sky Sports“ sakė A. Joshua, pridėjęs, jog laimėtojui atitektų visi diržai ir jo dominavimas būtų nekvestionuojamas.

A. Joshua birželio 20-ąją turėjo ginti savo diržus kovoje su bulgaru Kubratu Pulevu, tačiau dėl koronaviruso ši kova buvo nukelta į tolimesnį laiką.

Tuo tarpu T. Fury liepos mėnesį turėjo dar kartą kautis su Deontay Wilderiu, iš kurio vasarį ir laimėjo WBO pasaulio čempiono diržą, tačiau dėl dabartinės situacijos pasaulyje ši kova buvo nukelta, o organizatoriai svarsto, kad ji gali įvykti anksčiausiai spalį.

Jei A. Joshua ir T. Fury kova įvyktų – tai būtų didžiausias britų boksininkų susidūrimas per visą bokso istoriją.

Po koronaviruso protrūkio nukėlus abi artimiausias britų kovotojų akistatas atsiranda svarstymų, kad šie gali tiesiog praleisti jas ir rengtis tarpusavio dvikovai, tačiau kovas organizuojantis Bobas Arumas tikina, jog abu numatyti mūšiai jau yra įtvirtinti kontraktais, tad, norint juos pakeisti ar nutraukti, reiktų visų pusių pritarimo.

„Būtų nuostabu K. Pulevui pasakyti „šiuo metu turėtum atsitraukti“, o D. Wilderiui pranešti, jog šiuo metu yra „didesnių žuvų“. Mano kova su Fury turi įvykti, nes tokios galimybės daugiau nebus“, – sakė A. Joshua.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi