Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 23:11

Buvęs italų futbolininkas atsiminė incidentą 2006-aisiais: mane į skutelius draskė mano paties tautiečiai

LRT.lt 2020.04.16 23:11

Pasaulio čempionu su savo šalies rinktine tapęs italų futbolininkas Marco Materazzi sukritikavo savo šalies sirgalius, kurie jo adresu siuntė neigiamus žodžius po 2006-ųjų pasaulio čempionato finalo.

2006-ųjų pasaulio čempionato finalo pratęsimo metu Prancūzijos rinktinės kapitonas Zinedin`as Zidane`as galva smogė į krūtinę M. Materazzi, kai vyrai apsikeitė žodinėmis replikomis.

Prancūzas buvo išvytas iš aikštės o italai vėliau tapo pasaulio čempionais, bet M. Materazzi – lemiamame mače mušęs įvartį – tiki, jog Z. Zinedine`as savo šalyje buvo ginamas labiau, nei jis pats – Italijoje.

„Z. Zidane’ą gynė visa Prancūzija, o mane į skutelius draskė mano šalies žmonės, kurių nelaikau tikrais italais“, – sakė futbolininkas instagrame surengtoje tiesioginėje vaizdo transliacijoje.

„Aš esu patriotas ir visada ginsiu Italijos spalvas. Būtent kritika ir buvo skaudžiausias dalykas po to čempionato“, – pridėjo jis.

Kiek anksčiau toje Prancūzijos rinktinėje žaidęs gynėjas Willy Sagnolis sakė, jog po to finalo iš pykčio su Z. Zidane`u nekalbėjo du metus.

„Nekalbėjome beveik du metus. Tačiau po 2008-ųjų Europos futbolo čempionato turėjau tuoktis ir žmona sakė, jog turėčiau jį pakviesti.

Jis negalėjo atvykti į šventę vakare, tačiau buvau laimingas, kai jis atvyko kitą rytą. Tikrai smagiai praleidome laiką“, – kiek anksčiau AS sakė W. Sagnolis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi