Sportas

2020.04.16 22:30

„Anadolu Efes“ generalinis direktorius pripažino – komandos biudžetas gali trauktis 30-40 procentų

LRT.lt 2020.04.16 22:30

Kol visame pasaulyje sportas sustojęs, klubai skaičiuoja jų lauksiančius nuostolius. Tokių neišvengs ir puikų sezoną žaidęs Stambulo „Anadolu Efes“ klubas.

Komandos generalinis direktorius Alperas Yilmazas patikino, jog sumažėjusios pajamos gali lemti ir ženkliai sumažėjusį kito sezono biudžetą.

„Tikimės 27-28 procentų pajamų praradimo ir galvojame, kad kito sezono biudžetas gali būti 30-40 procentų mažesnis nei šiemet“, – kalbėjo jis.

A. Yilmazas patikino, jog, net ir pasunkėjusiomis sąlygomis sieks išlaikyti komandos užsieniečius, tačiau dėl susidariusios situacijos derybos kol kas nevyksta.

„Netiesa, kad su žaidėjais jau tariamės dėl naujų kontraktų, tačiau taip, norime, kad jie liktų. Manome, kad liksime su 7 ar 8 legionieriais, nes mūsų prioritetas yra Eurolyga. Stebėsime ekonominę situaciją ir bandysime surinkti pajėgią komandą“, – teigė vienas komandos vadovų.

Jis taip pat kalbėjo apie tai, kaip turėtų būti pasielgta nusprendus turnyrus nutraukti. A. Yilmazo teigimu, jei Turkijos čempionatą ir Eurolygą bus nuspręsta nutraukti, jis tikisi, kad laimėtojais bus paskelbti pagal dabartinius rezultatus.

„Žinoma, norime, kad sezonas tęstųsi, tačiau jei to daryti nepavyks, norime, kad vietos būtų paskelbtos pagal dabartinę situaciją, nes 77 procentai rungtynių yra sužaista“, – kalbėjo A. Yilmazas.

Jo komandai toks scenarijus tiktų – prieš sustabdant varžybas Stambulo krepšininkai pirmavo tiek Turkijos čempionate, tiek ir Eurolygoje.