Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 21:47

Nauja UEFA riba – Čempionų lygos finalą surengti sieks rugpjūčio pabaigoje

LRT.lt 2020.04.16 21:47

UEFA ir toliau dėlioja planus, kaip būtų galima iki galo sužaisti didžiausius likusius turnyrus. BBC praneša, kad nutarta ir dėl naujos Čempionų lygos finalo datos – tai turėtų būti rugpjūčio 29-oji.

UEFA pareigūnai vaizdo konferencijoje vėl susirinks balandžio 23-ąją dieną ir toliau ieškos būdų, kaip užbaigti koronaviruso sustabdytą Europos futbolo sezoną.

Spėjama, kad vienas iš priimtų sprendimų bus leisti lygoms sezoną užbaigti anksčiau, tiesa, tik su UEFA pritarimu.

Tačiau galutinė ir esminė idėja lieka sezoną iki galo užbaigti rugpjūčio, tam, kad būtų spėta sužaisti visas svarbiausias dar likusias rungtynes.

Tai reikštų, jog Čempionų finalas rugpjūčio 29-ąją dieną vyktų Stambule, tuo tarpu Europos lygos finalas būtų surengtas trimis dienomis anksčiau Gdanske.

Svarstomi du scenarijai, kaip būtų galima pasiekti šias datas.

Pirmasis – per liepą ir rugpjūtį sužaisti visus numatytus ketvirtfinalių ir pusfinalių susitikimus pagal įprastą dviejų rungtynių sistemą.

Antrasis – svarstoma, kad turnyras galėtų būti užbaigtas jau po vietinių pirmenybių ir galimai būtų surengtas per savaitę, komandoms žaidžiant tik po kartą ir pralaimėjus – baigiant pasirodymą turnyre.

Čempionų lygoje jau yra žinomi keturi ketvirtfinalio dalyviai, tuo tarpu kitos aštuonios komandos dar turi sužaisti atsakomąsias aštuntfinalių rungtynes.

Tuo tarpu Europos lygoje situacija kiek sunkesnė – dvi poros dar net nepradėjo aštuntfinalių susitikimų, o likusios šešios turi sužaisti atsakomąsias rungtynes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi