Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 18:34

Ispanijos krepšininkų asosiacija tikina: jei čempionatas bus pratęstas be garantijų dėl sveikatos, žaidėjai gali imtis teisinių veiksmų

LRT.lt 2020.04.16 18:34

Ispanijos profesionalių žaidėjų asociacijos prezidentas Alfonso Reyesas įspėjo, jog šalies krepšinio federacijos ir lygos sprendimas pratęsti turnyrą neužtikrinus žaidėjų saugumo gali sukelti didelį nepasitenkinimą jų tarpe.

Ispanijos čempionatas šiuo metu yra sustabdytas neribotam laikui, o atsakingos institucijos ieško įvairių scenarijų, kuriais galėtų būti užbaigtas turnyras.

Tačiau A. Reyesas tikina, jog bet kokiu atveju, prieš pratęsiant pirmenybes, žaidėjai turėtų būti patikrinti, nes kitaip jų tarpe gali kilti rimtas nepasitenkinimas.

„Jei bus nuspręsta pratęsti čempionatą be garantijų, kad žaidėjai bus šimtu procentų saugūs, žaidėjai prieš lygą ir federaciją gali imtis teisinių veiksmų prieš klubus ir lygą. Tokiu atveju mes juos palaikytume“, – vaizdo konferencijoje su „Marca“ kalbėjo A. Reyesas.

Jis taip pat tikino, jog šį virusą reikia vertinti kaip rimtą grėsmę – taip jis primindamas ir tai, kad virusas anksčiau nustatytas buvo ir jam pačiam.

„Yra daug faktorių, kurie iki pat dabar išlieka neaiškūs. Situaciją reikia stebėti kiekvieną savaitę, bet žaidėjams svarbiausia visada bus sveikata. Tai nėra peršalimas, tai – mirtinas virusas. Tai nėra žaidimas ir patikėkite manimi, tai žinau iš patirties“, – sakė pašnekovas.

A. Reyesas taip pat pridėjo, jog optimaliu atvejus žaidėjams reikėtų 3-4 savaičių, norint sugrįžti į tinkamą rungtynėms formą.

„Turime suprasti, jog geru atveju mums reikės 20-30 dienų pasiruošimui. Jei pradėsime tai gegužės viduryje, varžybos turėtų baigtis liepos 10-ąją. Lyga svarsto įvairias varžybų vykdymo galimybes, bet žaidėjai tikrai neplanuoja žaisti ilgiau nei iki liepos 10-osios“, – sakė A. Reyesas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi