Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 14:49

Anglijos „Premier“ lygos klubai tarsis dėl galutinės sezono užbaigimo datos

LRT.lt 2020.04.16 14:49

Anglijos futbolo „Premier“ lygos klubų atstovai penktadienį vyksiančios vaizdo konferencijos metu bandys susitarti dėl galutinės sezono užbaigimo datas, kuria gali tapti birželio 30-oji, skelbia BBC.

Ne visi lygos klubai buvo įtraukti į preliminarias kalbas, tačiau Anglijoje vis labiau stiprėja bendra nuomonė, kad gegužę sezono, kaip planuota, pratęsti nepavyks. Klubų savininkai taip pat siekia išvengti potencialiai galinčių kilti problemų dėl žaidėjų kontraktų.

Nemažos dalies žaidėjų kontraktai baigiasi būtent birželio 30-ąją. Tarp tokių futbolininkų yra Londono „Chelsea“ žaidėjai – Wilianas ir Londono „Tottenham Hotspur“ gynėjas Janas Vertonghenas.

Tuo metu „Liverpool“ klubas turi spręsti ir aprangos gamintojo pakeitimo klausimą. Nežinant sezono pabaigos termino, klausimas yra įstrigęs. Panašioje situacijoje atsidūrė ir „Newcastle United“ bei „Watfordo“ ekipos.

Visų pasaulio šalių futbolo federacija vienijanti FIFA organizacija atidžiai stebi situaciją ir ieško alternatyvių sprendimų. Tarp galimų variantų – žaidėjų kontraktų pratęsimas bei galutinis sezono nutraukimas.

Tiesa, žaidėjai nėra priversti rašytis naujų sutarčių, todėl iškyla galimybė, jog komandos praras futbolininkus, nors sezonas dar nebus pasibaigęs.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi