Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 14:12

Eurolygos vadovas Bertomeu: norime sezoną užbaigti iki liepos pabaigos

LRT.lt 2020.04.16 14:12

Ketvirtadienį Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu tiesioginės vaizdo transliacijos metu atsakinėjo į įvairių šalių žurnalistų užduodamus klausimus apie aklavietėje atsidūrusį 2019–2020 m. turnyro sezoną.

„Norime sezoną užbaigti iki liepos pabaigos. Tikrai esame prieš tai, kad komandos šio sezono rungtynes žaistų rugsėjį ar spalį“, – J. Bertomeu savo asmeninėje „Twitter“ paskyroje citavo žurnalistas Emiliano Charchia. – Norime pratęsti turnyrą, tačiau tikriausiai sirgaliai negalės lankytis arenose. Dirbame ties skirtingais sezono pratęsimo scenarijais. Galvojame apie tai, kad sezonas galėtų pasibaigti rungtynėmis vienoje arenoje. Vietoje įprasto Eurolygos atkrintamųjų formato, svarstome rengti finalo aštuoneto turnyrą.“

Kaip tvirtino Eurolygos vadovas, šiuo metu didžiausias turnyro vadovybės galvos skausmas – kaip pratęsti sustabdytus Eurolygos ir Europos taurės sezonus, todėl apie kito sezono komandų sudėtį dar nėra svarstoma.

„Šiuo metu negalvojame, kam skirsime vardines vietas kito sezono metu. Siekiame užbaigti šį sezoną. Tai mūsų pagrindinis tikslas“, – aiškino ispanas.

Eurolygos sezonas dėl koronaviruso buvo sustabdytas kovo 12-ąją. Dieną prieš tai buvo sustabdytos ir NBA pirmenybės. J. Bertomeu pabrėžė, kad sezono pratęsimo klausimą lems tik užtikrintas žmonių saugumas.

„Pagrindinė sąlyga – 100 procentų užtikrintas žaidėjų, trenerių ir visų, susijusių su rungtynėmis žmonių saugumas“, – kalbėjo J. Bertomeu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi