Naujienų srautas

Sportas2020.04.16 10:05

Dar iki Karnišovo prisijungimo iš „Bulls“ atleistas Pippenas: gal ir gerai, nes mėgstu save sieti su pergalėmis

LRT.lt 2020.04.16 10:05

Nuo 2010 metų Čikagos „Bulls“ klubo struktūroje darbavęsis Scottie Pippenas šių metų pradžioje paliko organizaciją, su kuria kaip žaidėjas net 6 kartus tapo NBA čempionu.

Buvęs krepšininkas prieš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pradžią svečiavosi „Thuzio Live & Unfiltered” tinklalaidėje, kuri buvo paviešinta balandžio 15-ąją. Pokalbio metu NBA krepšinio šlovės muziejaus narys patvirtino, kad jo nebesaisto ryšiai su „Bulls“.

„Buvau „Bulls“ ambasadoriumi, – teigė S. Pippenas, paklaustas, ar dar reprezentuoja Čikagos klubą. – Šiais metais buvau atleistas. Nenorėjau to skelbti viešai, tačiau jau nesu „Bulls“ darbuotojas.“

S. Pippenas, 2010-aisiais prisijungęs prie „Bulls“ kaip klubo ambasadorius, 2012 metais tapo Čikagos klubo prezidento bei organizacijos vadovo Michaelo Reinsdorfo vyresniuoju patarėju.

Kaip skelbia „NBS Sports“, dar prieš 2019–2020 m. „Bulls“ atstovai susitiko su S. Pippenu aptarti jo vaidmens ESPN laidoje „The Jump“, kurioje krepšinio legenda pradėjo rodytis reguliariai. Buvęs žaidėjas norėjo likti savo pareigose „Bulls“ gretose, tačiau abiem pusėms nepavyko susitarti dėl finansinių įsipareigojimų.

Klubo tinklalapyje ir toliau nurodoma, kad S. Pippenas užima vyresniojo patarėjo pareigas. Informacija dėl S. Pippeno nebuvo atnaujinta net ir prisijungus Artūrui Karnišovui, kuris tapo naujuoju „Bulls“ organizacijos vykdančiuoju krepšinio operacijų viceprezidentu.

Pastaruoju metu Čikagos klubas negalėjo pasigirti gerais rezultatais NBA čempionate. Per 2017–2018 ir 2018–2019 m. sezonus iš viso iškovotos tik 49 pergalės ir patirti 115 pralaimėjimų. Dėl koronaviruso pandemijos sustabdytame 2019–2020 m. sezone „Bulls“ spėjo pasižymėti 22 laimėjimais per 65 susitikimus.

„Gal tai tik į gerą, tiesa?, – tinklalaidėje kalbėjo S. Pippenas. – Mėgstu save sieti su pergalėmis.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi