Sportas

2020.04.15 23:43

Pagaliau kartu – po antro neigiamo COVID-19 testo boksininkas Tamašauskas sutiko mėnesį nematytą šeimą

LRT.lt 2020.04.15 23:43

Pirmasis viešai apie susirgimą koronavirusu prabilęs Lietuvos sportininkas Tadas Tamašauskas pagaliau gali vadintis oficialiai pasveikusiu. Antradienį jau antrasis jo COVID-19 testas buvo neigiamas.

Kovo 14 dieną apie susirgimą „Instagram“ socialiniame tinkle pranešęs boksininkas savo kišenėje jau turėjo pirmąjį bilietą į laisvę – neigiamą testą, apie kurį sportininkas sužinojo per Velykas.

View this post on Instagram

Tai, kas svarbiausia. #šeima

A post shared by Tadas Tamašauskas (@tamasauskastt) on

Būtent tą pačią dieną T. Tamašauskas sužinojo taip ilgai lauktą žinią – jis yra sveikas. Atlikus dar vieną koronaviruso testą ir gavus antrąjį neigiamą atsakymą boksininkas galėjo baigti savo izoliaciją ir grįžti pas daugiau nei mėnesį nematytą šeimą.

30-metis vilnietis kovo viduryje grįžo iš Londono, kur dalyvavo olimpiniame atrankos turnyre. Po kurio laiko pajautė silpnumą, jam buvo atliktas testas, kuris parodė teigiamą rezultatą.

Nutraukus varžybas Londone buvo pranešta, kad jose koronavirusu užsikrėtė net šeši Turkijos rinktinės nariai. Su vienu jų T. Tamašauskas sparingavosi treniruotėse.

Tiesa, sportininkas kaip ir visa boksininkų rinktinė, dalyvavusi anksčiau laiko Londone nutrauktose varžybose, grįžę į Lietuvą stropiai laikėsi karantino. T. Tamašauskas užsidarė atskirai nuo savo šeimos kartu su treneriu Vitalijumi Vasiljevu.

Per Velykas pirmąjį neigiamą testą gavęs, o kovo 14-ąją ir antrojo sulaukęs T. Tamašauskas savo „Instagram“ paskyroje jau publikavo nuotrauką su šeima – žmona ir dar metukų neturinčia dukrele.

Kaip rašė pats boksininkas, šeimos jis gyvai nebuvo matęs nuo pat kovo pabaigos – tik per telefono vaizdo kamerą arba per stiklą.

Kovo 15 d. LRT paskelbė, kad koronavirusu užsikrėtė, bet jau taip pat pasveiko ir olimpietė sportinio ėjimo atstovė Živilė Vaiciukevičiūtė.