Sportas

2020.04.15 11:30

Rusijos žiniasklaida: Donaldas Kairys – pagrindinis pretendentas stoti prie „Ryto“ vairo

LRT.lt2020.04.15 11:30

Nors Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis vis dar tebėra komandoje, Rusijos žiniasklaida tikina, kad prie sostinės komandos vairo nuo kito sezono stos naujas žmogus – Donaldas Kairys.

Šis iki dėl koronaviruso sustabdyto VTB sezono pabaigos dirigavo Saratovo „Avtodor“ ekipai, tačiau spėjo vadovauti komandai tik per tris rungtynes.

Nors jis turi sutartį su komanda ir kitiems metams, Saratovo klubo prezidentas Vladimiras Radionovas teigė, kad šis gali stoti prie „Ryto“ komandos vairo.

„Jis yra vienas pagrindinių kandidatų stoti prie Vilniaus komandos vairo ir yra didelė tikimybė, kad abi šalys susitars dėl ilgalaikės sudėties“, – Rusijos portalui „Izvestija“ sakė D. Radionovas.

Sezoną D. Kairys pradėjo Pirėjo „Olympiakos“ klube kaip Kęstučio Kemzūros asistentas, tačiau, klubui atsisveikinus su lietuviu, Graikiją paliko ir visas jo štabas.

Dabartinis vilniečių komandos strategas Dainius Adomaitis, prieš kurį laiką bendravęs su LRT.lt teigė, jog apie galimą sutarties pratęsimą su klubu kol kas kalbama nėra.

„Ne, kol kas tikrai ne. Pirmiausia reikia užsidaryti šį sezoną. Mano sutartis yra su pliusu kitam sezonui, kuris įsigalioja birželio mėnesį. Dar anksti galvoti, kas bus po dviejų mėnesių. Iki to laiko neaišku, kas dėsis pasaulyje ir Lietuvoje. Tiek krepšinyje, tiek paprastame gyvenime“, – apie savo ateitį komandoje kalbėdamas neišsiplėtė D. Adomaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.