Naujienų srautas

Sportas2020.04.15 08:04

Vettelis nesureikšmina asmeninės dvikovos su Leclercu: mūsų tikslas yra sugrąžinti „Ferrari“ į viršūnę

LRT.lt 2020.04.15 08:04

„Ferrari“ gretose praėjusį sezoną itin sėkmingai debiutavęs Charlesas Leclercas nustebino tiek „Formulės-1“ ekspertus, tiek fanus, kai bendroje įskaitoje sugebėjo finišuoti aukščiau už savo patyrusį komandos draugą Sebastianą Vettelį.

Kaip rašo f-ą.lt, vokiečio kontraktas su Italijos ekipa baigs galioti po kito sezono, tačiau pats S. Vettelis įsitikinęs, kad dabar svarbiausia bus ne jo asmeninė pergalė prieš C. Leclercą, tačiau komandos progresas, lyginant su kitomis komandomis.

„Tikrai nėra svarbu, ar aš turėsiu penkiais taškais daugiau, ar mažiau, lyginant su Leclercu. Svarbiausia bus tai, ar komanda eina teisingu keliu.

Akivaizdu, kad praėjusiais metais mes žengėme žingsnį atgal, nes tikrai nebuvome tokie stiprūs, kaip kelis sezonus prieš tai. Turime suprasti, kas buvo blogai bei tai ištaisyti, jog galėtume eiti pirmyn.

Aišku, iš pradžių man atrodys svarbu tai, ar turiu keliais taškais daugiau, ar mažiau už komandos draugą. Vis tik pagrindinis mūsų visų tikslas yra sugrąžinti „Ferrari“ į viršūnę“, – bendraudamas su „Autosport“ kalbėjo S. Vettelis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi