Sportas

2015.10.12 11:25

Užgeso stalo teniso sporto meistrės D. Juocevičienės gyvybė

DELFI.lt2015.10.12 11:25

Eidama 63-ius metus, nuo sunkios ligos mirė sporto meistrė, nusipelniusi stalo teniso trenerė Deimantė Semaškaitė-Juocevičienė. Viena žymiausių legendinės stalo teniso trenerės Bronės Balaišienės mokinių D. Juocevičienė buvo daugkartinė Lietuvos čempionė, Europos čempionato 1970 metais dalyvė. Baigusi profesionalės karjerą, toliau pergales skynė šalies ir užsienio veteranų turnyruose.

Daugiametė Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ trenerė D. Juocevičienė išugdė jaunų stalo tenisininkų kartą, kurie tapo Lietuvos rinktinės nariais ir dalyvavo Europos jaunučių bei jaunių čempionatuose, Lietuvos aukščiausios lygos komandų čempionate, tapo jaunučių ir jaunių prizininkais, šalies jaunimo čempionais, daugelio varžybų nugalėtojais.

Kolegos D. Juocevičienę prisimena kaip itin valingą, tvirto charakterio sportininkę, o buvę auklėtiniai – kaip reiklią ir griežtą, bet geros širdies, dosnią ir rūpestingą trenerę. D. Juocevičienė Kūno kultūros ir sporto departamento buvo apdovanota aukso medaliu už didelį indėlį į stalo teniso plėtrą Lietuvoje.

Atsisveikinimas su velione prie urnos vyks spalio 13 dieną (antradienį) sostinės laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ 13.30 – 16.15 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt