Naujienų srautas

Sportas2020.04.14 16:47

Karnišovo pažadas „Bulls“ gerbėjams: kursime čempionišką komandą

LRT.lt 2020.04.14 16:47

„Užaugau žiūrėdamas „Bulls“, man, kaip vaikui iš Lietuvos, būtent jie reprezentavo amerikietišką krepšinį ir NBA“, – laiške, adresuotam visai Čikagos „Bulls“ bendruomenei, rašė naujasis klubo krepšinio operacijų viceprezidentas Artūras Karnišovas.

Nuo 2013-ųjų Denverio „Nuggets“ komandoje dirbęs A. Karnišovas paliko Koloradą ir pakėlė sparnus į vieną garsiausių visų laikų NBA komandų.

„Visi „Bulls“ gerbėjai, kad ir kur dabar tai skaitote, tikiuosi, kad esate saugūs ir sveiki šiuo sunkiu ir precedento neturinčiu laiku. Ačiū visiems tiems, kurie nenuilstamai dirba ir rūpinasi mūsų sveikata. Jūsų sunkus darbas nelieka nepastebėtas. Savo šeimos vardu noriu pasakyti, kad dėkingumas, kurį jaučiame, yra nepamatuojamas“, – padėką sveikatos priežiūros darbuotojams atidavė A. Karnišovas.

Vėlesnėje laiško dalyje buvo aptarti pagrindiniai iššūkiai ir tikslai.

„Vaidmuo, kurį gaunu „Bulls“ klube, yra nepaprasta profesinė galimybė, aukščiausias mano svajonių taškas. Jaučiu didžiulę privilegiją gaudamas tokį vaidmenį atkuriant šią legendinę komandą. Žinau apie iššūkius, su kuriais susidursiu, tačiau jaučiuosi pasiruošęs.

Būkime atviri – mūsų pagrindinis tikslas yra sugrąžinti čempionų titulą į Čikagą. To diena iš dienos siekia kiekviena NBA komanda. Galiausiai, čempionių titulą laimi tik viena komanda ir į tai įeina daugybę skirtingų faktorių. Mūsų kontrolė – tai požiūris ir procesai į kiekvieną priimtą sprendimą. Norėdami pateisinti sirgalių lūkesčius, privalėsime sukurti kompetentingą grupę ir komandą, kurioje iš kiekvieno bus reikalaujama labai daug“, – pridūrė lietuvis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi