Sportas

2013.02.07 20:56

L. Messi pasirašė naują sutartį su „Barcelona“

eurofootball.lt 2013.02.07 20:56

Keturis kartus geriausiu planetos futbolininku pripažintas Lionelis Messi savo ateitį ir toliau sieja su Katalonijos klubu.  

Keturis kartus geriausiu planetos futbolininku pripažintas Lionelis Messi savo ateitį ir toliau sieja su Katalonijos klubu.

Ketvirtadienį vakare į „Barcelona“ būstinę atvykęs argentinietis padėjo parašą ant naujosios sutarties, galiojančios iki 2018 metų vasaros.

Ankstesnis futbolininko kontraktas su Katalonijos ekipa galiojo iki 2016-ųjų birželio 30-osios, tačiau dar praėjusių metų gruodį „Barcelona“ oficialiai paskelbė sėkmingai baigusi derybas su savo lyderiu dėl papildomos sutarties, galiosiančios dar du sezonus.

L. Messi išpirkos suma abipusiu susitarimu liko nepakeista. Ji siekia 250 milijonų eurų. Tiek turėtų sumokėti bet kuri komanda, panorusi argentinietį įsigyti be tiesioginių derybų su „Barcelona“.

Neoficialiais duomenimis, nuolat didinamas futbolininko atlyginimas po naujos sutarties įsigaliojimo turėtų siekti mažiausiai 11 milijonų eurų atskaičius mokesčius.

L. Messi tapo trečiuoju „Barcelona“ futbolininku, šiemet pasirašiusių naują kontraktą. Kiek anksčiau karjeras Katalonijos ekipoje sutiko tęsti ir tai savo parašais ant naujų sutarčių patvirtino komandos kapitonas Carlesas Puyolis bei saugas Xavi Hernandezas.