Naujienų srautas

Sportas2020.04.14 07:54

„Formulės 1“ kalendoriuje grėsmė iškilo Prancūzijos etapo lenktynėms

LRT.lt 2020.04.14 07:54

Dėl koronaviruso pandemijos taip ir neprasidėjusio 2020-ųjų „Formulės 1“ sezono tvarkaraštyje gali būti nukeltas ir varžybų etapas Prancūzijoje, praneša BBC.

Prancūzijos prezidentas Emamanuelis Macronas, pirmadienį kreipęsis į tautą, pranešė, kad šalyje taikomi suvaržymai viešiems renginiams tęsis iki liepos vidurio. „Circuit Paul Ricard“ trasoje vykti turėjusias Prancūzijos „Didžiojo prizo“ lenktynės buvo planuojama surengti birželio 28-ąją.

„Formulės 1“ atstovai oficialiai šios informacijos dar nepatvirtintino BBC.

Prancūzijos įvestos valdžios sankcijos sunkiai leistų suorganizuoti lenktynes Prancūzijoje, kuriose vien praėjusiais metais apsilankė 135 tūkst. žmonių.

Jeigu niūriausios prognozės pasitvirtintų, lenktynės Prancūzijoje jau būtų 10-osios, kurias tektų išbraukti ar perkelti 2020 metų varžybų kalendoriuje.

„Formulės 1“ atstovai jau anksčiau tvirtino, kad ieško visų įmanomų sprendimų, kaip sudėlioti modifikuotą varžybų kalendorių.

Dabar varžybų organizatoriai tikisi, kad pirmosios lenktynės startuotų vasarą Europoje. Manoma, kad žiūrovai į jas nebus įleidžiami. Vėliau pranešta apie galimybę pradėti sezoną spalio mėnesį. Tokiu atveju dalis lenktynių persikeltų ir į 2021-uosius.

Tik vienas šių metų lenktynių etapas – Monake – buvo atšauktas negrįžtamai. Visos kitos lenktynės nukeltos į ateitį su viltimi jas surengti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi